Msza niedzielna online

W niedzielę 22 marca parafia kazimierska poprowadzi transmisję mszy świętej z fary o godzinie 12:00.
- Ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju wszystkim parafianom, którzy nie będą mogli uczestniczyć w niedzielnej mszy św., proponujemy duchową łączność poprzez nasz profil na Facebooku. Planujemy przeprowadzić transmisję mszy św. z fary o godz. 12.00 - czytamy na stronie kazimierskiej fary. - Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby poprawić jakość transmisji. Przypominamy jednocześnie o zachowaniu podczas tej mszy św. właściwych postaw i gestów liturgicznych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Także w niedzielę na godz. 17.00 zaplanowana jest transmisja zakończenia adoracji i Nieszporów z kazaniem pasyjnym. W planach są także kolejne transmisje nabożeństw wielkopostnych, ale uzależnione to jest od poprawy warunków technicznych.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę