Msza niedzielna online

W niedzielę 22 marca parafia kazimierska poprowadzi transmisję mszy świętej z fary o godzinie 12:00.
- Ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju wszystkim parafianom, którzy nie będą mogli uczestniczyć w niedzielnej mszy św., proponujemy duchową łączność poprzez nasz profil na Facebooku. Planujemy przeprowadzić transmisję mszy św. z fary o godz. 12.00 - czytamy na stronie kazimierskiej fary. - Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby poprawić jakość transmisji. Przypominamy jednocześnie o zachowaniu podczas tej mszy św. właściwych postaw i gestów liturgicznych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Także w niedzielę na godz. 17.00 zaplanowana jest transmisja zakończenia adoracji i Nieszporów z kazaniem pasyjnym. W planach są także kolejne transmisje nabożeństw wielkopostnych, ale uzależnione to jest od poprawy warunków technicznych.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę