Msza niedzielna online

W niedzielę 22 marca parafia kazimierska poprowadzi transmisję mszy świętej z fary o godzinie 12:00.
- Ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju wszystkim parafianom, którzy nie będą mogli uczestniczyć w niedzielnej mszy św., proponujemy duchową łączność poprzez nasz profil na Facebooku. Planujemy przeprowadzić transmisję mszy św. z fary o godz. 12.00 - czytamy na stronie kazimierskiej fary. - Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby poprawić jakość transmisji. Przypominamy jednocześnie o zachowaniu podczas tej mszy św. właściwych postaw i gestów liturgicznych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Także w niedzielę na godz. 17.00 zaplanowana jest transmisja zakończenia adoracji i Nieszporów z kazaniem pasyjnym. W planach są także kolejne transmisje nabożeństw wielkopostnych, ale uzależnione to jest od poprawy warunków technicznych.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę