Msza niedzielna online

W niedzielę 22 marca parafia kazimierska poprowadzi transmisję mszy świętej z fary o godzinie 12:00.
- Ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju wszystkim parafianom, którzy nie będą mogli uczestniczyć w niedzielnej mszy św., proponujemy duchową łączność poprzez nasz profil na Facebooku. Planujemy przeprowadzić transmisję mszy św. z fary o godz. 12.00 - czytamy na stronie kazimierskiej fary. - Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby poprawić jakość transmisji. Przypominamy jednocześnie o zachowaniu podczas tej mszy św. właściwych postaw i gestów liturgicznych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Także w niedzielę na godz. 17.00 zaplanowana jest transmisja zakończenia adoracji i Nieszporów z kazaniem pasyjnym. W planach są także kolejne transmisje nabożeństw wielkopostnych, ale uzależnione to jest od poprawy warunków technicznych.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2020. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2020 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę