Młode Orły trenują

Skomentuj (3)

Młodziki starsze z klubu Orły Kazimierz przygotowują się do rundy wiosennej. Kolejny mecz już w najbliższą sobotę.

Okres zimowy to bardzo pracowity czas dla każdego piłkarza. Chłopcy z sekcji młodzików starszych klubu Orły Kazimierz rozegrali w środę w Puławach mecz towarzyski z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 10.

- Mecz rozegrano w wymiarze czasowym 3 x 30 minut. Z jednej i drugiej strony padło mnóstwo bramek, najważniejsze jest jednak realizowanie założeń taktycznych, jakie postawiliśmy sobie przed rozpoczęciem gry – mówi trener Damian Miroński. – Jest to kolejny etap przygotowań do rundy wiosennej Lubelskiej Ligi Młodzików Starszych.  Nasza drużyna po rundzie jesiennej plasuje się na 2 miejscu.

Kolejne mecze już wkrótce. Najbliższy odbędzie się w sobotę 23 lutego o godz. 9.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN w Puławach na ul. Kaniowczyków. Kazimierzacy zmierzą się z rówieśnikami z Wisły Puławy i Prochu Pionki.

W sekcji dziecięcej Orłów Kazimierz trenuje w sumie 40 młodych piłkarzy.


Fot. Damian Miroński

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę