Aktualności dla "Kazimierski Klub Sportowy Orły Kazimierz"

Młodziki starsze Kazimierskich Orłów rozgrywali w sobotnie przedpołudnie dwa mecze towarzyskie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ZSO nr 2 im. KEN w Puławach. Ich rywalami byli rówieśnicy z Wisły Puławy i Prochu Pionki. Mecze rozgrywane były w wymiarze czasu 2 x 20 minut.

Młode Orły trenują

Młodziki starsze z klubu Orły Kazimierz przygotowują się do rundy wiosennej. Kolejny mecz już w najbliższą sobotę.

Młode Orły do boju!

Po dwóch latach przerwy do rozgrywek przystąpiła młodzież KKS Orły Kazimierz. W maju tego roku klub przeprowadził nabór uzupełniający do dwóch drużyn. Zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania.

W piątek 11 lutego 2011 roku w sali konferencyjnej kazimierskiego SARP-u odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo - wyborcze Kazimierskiego Klubu Sportowego Orły Kazimierz Dolny. Skład zarządu klubu zmienił się w stu procentach, aczkolwiek nowe władze zasiliły osoby znane z licznych działań na rzecz lokalnego sportu.

O Puchar Starosty

Na boisku Kazimierskiego Klubu Sportowego „Orły” Kazimierz Dolny w sobotę 19 lutego rozpocznie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Puławskiego. Pierwszy z trzech zaplanowanych na ten dzień meczów rozpocznie się o 11.00. Zapraszamy!

Pokaż stopkę