Mięćmierz coraz bliżej

Wkrótce rozpocznie się budowa drogi do Mięćmierza. Starostwo w Puławach właśnie ogłosiło przetarg.

Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach właśnie ogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinka drogi z Kazimierza do Mięćmierza.

- Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu z własnych materiałów i własnym sprzętem budowy drogi powiatowej Nr 2527L na odcinku od km 0+600,00 do km 0+967,00 zgodnie z dokumentacją projektową i ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych – czytamy w ofercie.

Chodzi tu o ostatni – leśny – odcinek drogi od ulicy Słonecznej przy krzyżu powstańczym do Mięćmierza. Istniejąca nawierzchnia ma zostać zagęszczona, a po wykonaniu podbudowy z kruszywa zostanie tu położony asfalt. Droga będzie miał szerokość 5 m. Po obu jej stronach będą biegły pobocza ziemne o szerokości 75 cm każde.

- Zamawiający nie przewiduje zamykania odcinków dróg dla ruchu podczas wykonywania przedmiotu zamówienia – czytamy w ofercie.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa z dniem 6 czerwca godz. 9:45.

Zakończenie robót przewidziano na 31 lipca.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę