Mięćmierz coraz bliżej

Wkrótce rozpocznie się budowa drogi do Mięćmierza. Starostwo w Puławach właśnie ogłosiło przetarg.

Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach właśnie ogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinka drogi z Kazimierza do Mięćmierza.

- Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu z własnych materiałów i własnym sprzętem budowy drogi powiatowej Nr 2527L na odcinku od km 0+600,00 do km 0+967,00 zgodnie z dokumentacją projektową i ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych – czytamy w ofercie.

Chodzi tu o ostatni – leśny – odcinek drogi od ulicy Słonecznej przy krzyżu powstańczym do Mięćmierza. Istniejąca nawierzchnia ma zostać zagęszczona, a po wykonaniu podbudowy z kruszywa zostanie tu położony asfalt. Droga będzie miał szerokość 5 m. Po obu jej stronach będą biegły pobocza ziemne o szerokości 75 cm każde.

- Zamawiający nie przewiduje zamykania odcinków dróg dla ruchu podczas wykonywania przedmiotu zamówienia – czytamy w ofercie.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa z dniem 6 czerwca godz. 9:45.

Zakończenie robót przewidziano na 31 lipca.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę