Magiczne Ogrody najlepsze dla dzieci!

Magiczne Ogrody koło Janowca zajęły pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 atrakcji dla dzieci na rok 2017 w Polce. Wyboru dokonali internauci.

Do rankingu na portalu dzieckowpodróży.pl. zostało wytypowanych 30 miejsc z całej Polski. Wśród nich znaleźć można m.in.: Afrykarium z Wrocławia, Kopalnię Guido z Zabrza, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe czy też Inwałd Park. Jednak po podliczeniu głosów internautów okazało się, że najlepszą atrakcją do odwiedzenia z pociechami są Magiczne Ogrody w Trzciankach koło Janowca.  

 

W ciągu kilku lat od powstania Magiczne Ogrody zyskały dużą popularność. Nie jest to także pierwsza nagroda, jaką otrzymały. W rok po otwarciu park otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny na rok 2015.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę