Listopadowy spacer

Skomentuj (11)

zobacz więcej (27)

Wszystkich Świętych. Dzień rodzinny. Nie za stołem, a na spacerze. To nic, że ten spacer prowadzi na miejsce ostateczne, przypomina o nieuchronności przemijania. Fotoreportaż Mateusza Stachyry.

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • Alicja
  piękne zdjęcia,gratuluję
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok
  "....że mam miejsce zaklepane....."
  Łopatą?. Jeśli tak, to ZAKLEPANE.
  A , i też fatalnie napisałeś :"Uuuuuu co za fatalne sąsiedztwo". Wypisz, wymaluj ' PROSTACKI Dydycz. Fe
 • szok
  Uuuuuu co za fatalne sąsiedztwo , dobrze że mam miejsce zaklepane na starym nowym cmentarzu.
 • jorgex
  Nowa lokalizacja cmentarza jest już niemal zatwierdzona-za cmentarzem żołnierzy radzieckich. Widoku na miasto nie będzie...
 • szok
  Drogi'' gościu '' kocham moje miasteczko i żal mi że niszczy się tu wszystko .Pijany o ile mnie pamięc nie myli był tu kiedys poruszany temat lokalizacji nowego cmentarza.
  Oj nie szanuje się u nas ni zmarłych ni żywych .Na dodatek zrobią z ciebie pijaka.Gościu tak dla twojej ciekawości powiem ,ja w ogóle nie piję alkoholu i wyobraź sobie że żyję ! dziwne w tym kraju ,prawda?
 • Spec od Wszystkiego
  Najbardziej zaniedbana część cmentarza to groby dzieci.
  Jeśli nagrobek jest betonowy, to chociaż nie porasta krzakami.Jeśli zwykła mogiła to natura upomina się o swój teren i znów będzie w tym miejscu las.
  Może lepiej było wcale się nie narodzić?
  Te nienarodzone mają nagrobek w lepszym miejscu i bardziej zadbany.
  Małe Aniołki patrzą na to z Niebios.
 • pijany znad Grodarza
  @ Gość. Widziałem wielu nietrzezwych, a wsród nich - wydawałoby się - gości.
  Szok. Dużo masz racji. Już w ubiegłym roku byłem świadkiem utarczek słownych na temat lokalizacji nowego cmentarza chyba, że na " starym " zasypywane będą wawozy - jak to powiedział p.grabarz- prochami dawno zmarłych lub - jak to TY zauważyłeś - wyrębem drzewostanu.
 • agent
  wam to zawsze coś nie pasuje jak niszczą krajobraz Kaźmierza to cichutko siedzicie a jak parę drzew ścięto na cmentarzu to już raban się robi
 • Gość
  @Szok,czy dla ciebie nie ma świąt?Chłopie piszesz takie rzeczy jakbyś nie trzeźwiał.Proponuje abyś wziął żonę i dzieci i przeszedł się na cmentarz.Zapewniam cię że w momencie wytrzeźwiejesz i zmienisz zdanie.
  Te zdjęcia to naprawdę są czarno białe tak jak twoje życie wiec spróbuj to zmienić,wytrzeźwiej.
 • szok
  I tylko drzew z roku na rok coraz mniej , grobów przybywa drzew ubywa .W miejscu gdzie wymagałoby się szacunku ,braknie go dla starych drzew .Niedługo nasz cmentarz bedzie wyglądał jak łysy dresiarz z łańcuchami.Wstyd !!!!
 • obserwator
  Panie Mateuszu.... Chylę obiektyw....

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę