Lawendowe Love w Kazimierzu

Skomentuj (3)

zobacz więcej (8)

Lawendowe Love to bez wątpienia najbardziej pachnące święto w Kazimierzu Dolnym. 23 lipca na pachnącym lawendą placu, tuż przy Małym Rynku odbędą się warsztaty, spotkania oraz koncert Wojtka Bochry.

Lawenda ma w sobie coś takiego, że potrafi zachwycać w każdej jednej formie. Jako kwitnąca roślina rabatowa, zamknięta w saszetce zapachowej czy też, jako motyw ozdobny na ulubionej filiżance. Wspaniale pachnie, pięknie wygląda a dodatkowo wytwornie smakuje. Kochamy ją za delikatność, zarówno w wyglądzie, jak i zapachu. A gdyby tak, do słowa „lawenda” dodać słowo „love”? Brzmi wyjątkowo dobrze. Lawendowe Love już za tydzień odbędzie się w Kazimierzu Dolnym.

 

- To bez wątpienia najbardziej pachnące święto w Kazimierzu Dolnym – czytamy w zapowiedzi. - W sobotę 23 lipca o godzinie 10.00 spotykamy się na pachnącym lawendą placu, tuż przy Małym Rynku.


Co takiego będzie się działo? Będą warsztaty dekorowania ciasteczek, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych oraz warsztaty plecenia lawendowych wianków. Oprócz tego odbędą się spotkania z bardzo ciekawymi osobami, takimi jak: Michał Olejnik - autor książki "Romantyczna Kolacyjka" czy Monika Butryn - specjalistka od kreowania wizerunku. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Arcadius Mauritz - fotograf, którego kochają gwiazdy, ale też każda osoba ceniąca sobie fotografię na najwyższym poziomie. Impreza zakończy się koncertem Wojtka Bochry - kazimierzaka, finalisty programu Must Be The Music, Tylko Muzyka.

 

- Będzie lemoniada, pyszne wypieki, wyjątkowe, lokalne produkty, wspaniałe towarzystwo i...reszta to lawendowa tajemnica organizatorów – czytamy w zapowiedzi. - Przybywajcie...będzie cudnie!


Lawendowe Love to premierowa impreza społeczności "Love Kazimierz Dolny", zrzeszającej osoby pragnące stworzyć magiczne eventy w samym sercu Kazimierza Dolnego. Pomysłodawczyniami społeczności "Love Kazimierz Dolny" są Agnieszka Głowacka - założycielka Galerii Lawenda i Kazimierskiego Składu Towarów oraz Iga Sarzyńska -kreatorka Pracowni Artystycznej Sarzyński w Kazimierzu Dolnym. Organizatorki, jak same przyznają, marzą o tym, aby imprezy te stały się obowiązkowym punktem na kulturalnej mapie Kazimierza.


- Podczas spotkań z cyklu LOVE Kazimierz Dolny zwalnia czas, wszystko nabiera radosnych barw, towarzyszy im doskonały smak lokalnych produktów – mówi Iga Sarzyńska. - Każda z imprez posiadać będzie swój unikalny charakter nawiązujący do najwspanialszych smaków i zapachów danej pory roku.

 

 

Szczegółowy program:


Francuskie Klimaty – Spotkanie z redakcją Magazynu Weranda i Weranda Country
Godz. 10.30  Love is sweet – Warsztaty dekorowania ciasteczek dla dzieci z Igą Sarzyńską, założycielką i kreatorką Pracowni Artystycznej Sarzyński
Godz. 11.30   Wiankowe Lawendowe Love – Tworzenie wianków
Prowadzenie: Agnieszka Głowacka – założycielka galerii Lawenda i pracowni Lowju
Godz. 13.00  So sweet chic – Warsztaty dekorowania babeczek dla dorosłych
Prowadzenie: Iga Sarzyńska
Godz. 14.30 Prowansalskie klimaty – prezentacja stołu w letniej odsłonie z marką Blanc MariClo
Prowadzenie: Agnieszka Głowacka
Godz. 15.00  „Romantyczna Kolacyjka” – Spotkanie z autorem książki Michałem Olejnikiem. Miłośnikiem podróży i dobrej kuchni.
Godz. 16.00 Dlaczego grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą gdzie chcą? – Spotkanie z Moniką Butryn – wizażystką, specjalistką od kreowania wizerunku
Godz. 17.30 „Podążam za marzeniami, bo to one znają drogę” – O życiu Fotografa Gwiazd, gość specjalny: Arcadius Mauritz
Godz. 19.00  L.O.V.E – koncert Wojtka Bochry – najpiękniejsze utwory Franka Sinatry

 

Organizatorami wydarzenia są: Galeria Lawenda, Piekarnia Sarzyński oraz Magazyn Weranda i Weranda Country.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Monika
  Lawenda była i to całe pole wyciętej lawendy , a wrzosów nigdzie nie znalazłam ....
 • Marek
  Ładnie tylko na zdjęciu to nie jest lawenda tylko wrzos. To raczej wrzosowe warsztaty. Marek
  • Ines
   Za zdjęcie odpowiada Redakcja, nie organizator. Tak więc przepraszamy. I dziękujemy za cenną uwagę.

   Redakcja

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę