Kwiaty dla Anny Stępień

Skomentuj (11)

Po czterdziestu latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę Anna Stępień długoletnia dyrektor Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Dąbrówce pożegnali ją radni.

Radni Rady Miejskiej w Kazimierzu pożegnali odchodzącą na emeryturę wieloletnią dyrektor przedszkola w Kazimierzu Annę Stępień.

- Składamy serdeczne podziękowania za stworzenie wzorcowej placówki przyjaznej dla pracowników i wielu pokoleń wychowanków – mówił przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Guz.

Były kwiaty i łzy wzruszenia.

- Nawet nie wiem, kiedy minęły te czterdzieści lat – bo zjawiłam się w Kazimierzu dokładnie w sierpniu 1978 r. To była moja pierwsza placówka i jak się okazało – ostatnia – mówiła wzruszona Anna Stępień. – Spędziłam tu naprawdę miłe chwile. Magicznym miejscem okazał się nie tylko Kazimierz, ale małe przedszkole, w którym spędziłam tyle lat razem z dziećmi – to już pokolenia! – gdzie natrafiłam na wspaniałych współpracowników oddanych placówce, dzieciom i miastu. Dziękuję panu burmistrzowi i radnym, także radnym poprzednich kadencji za trafne decyzje dotyczące przedszkola.

W kazimierskim przedszkolu trwa procedura powołania nowego dyrektora. Kto nim zostanie, okaże się już pierwszego września.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • Radka
  A nowa Pani Dyrektor wprowadzi pewnie zajęcia z robienia selfi na fb 😁😁😁😁
 • Justyna Pisula PZ-a
  Wspaniała, ciepła osoba. To przedszkole już nie będzie takie samo.... :( Pani Aniu z całego serca dziękuję za opiekę nad moją córeczką Julką, za ciepło którym Pani obdarzała wszystkie dzieciaki i dobroć. Teraz niech pani spełnia swoje marzenia i plany...dużo zdrowia życzę Justyna
 • Przedszkolak
  Wspaniała, życzliwa wszystkim i oddana dzieciom kobieta. Pani Anno dziękujemy!
 • młoda
  w wiadomi już kto bedzie nowym dyrektorem?
  • Babcia
   Taaa... Jolanta Szelag ... Haha
 • Tata
  Cudowna osoba i niezastąpiona. Nowa nie sięga jej do pięt.
 • Ziom
  Bardzo mila Pani :) i jej swietna pamiec!
 • www
  A burmistrz znowu grzebie w telefonie ,Zero szacunku . WSTYD !!!!
  • mówi się, mówi się, halooo!
   Morawiecki nęka telefonem Pisulę. Dopytuje o most. Albo ci od "inteligentnego oświetlenia", którego nam potrzeba jak powietrza.
  • KJL
   Widziały gały co wybierały.
 • Anna
  Dziękujemy Pani dyrektor! Będziemy zawsze miło wspominać.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę