Kwiaty dla Anny Stępień

Skomentuj (11)

Po czterdziestu latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę Anna Stępień długoletnia dyrektor Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Dąbrówce pożegnali ją radni.

Radni Rady Miejskiej w Kazimierzu pożegnali odchodzącą na emeryturę wieloletnią dyrektor przedszkola w Kazimierzu Annę Stępień.

- Składamy serdeczne podziękowania za stworzenie wzorcowej placówki przyjaznej dla pracowników i wielu pokoleń wychowanków – mówił przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Guz.

Były kwiaty i łzy wzruszenia.

- Nawet nie wiem, kiedy minęły te czterdzieści lat – bo zjawiłam się w Kazimierzu dokładnie w sierpniu 1978 r. To była moja pierwsza placówka i jak się okazało – ostatnia – mówiła wzruszona Anna Stępień. – Spędziłam tu naprawdę miłe chwile. Magicznym miejscem okazał się nie tylko Kazimierz, ale małe przedszkole, w którym spędziłam tyle lat razem z dziećmi – to już pokolenia! – gdzie natrafiłam na wspaniałych współpracowników oddanych placówce, dzieciom i miastu. Dziękuję panu burmistrzowi i radnym, także radnym poprzednich kadencji za trafne decyzje dotyczące przedszkola.

W kazimierskim przedszkolu trwa procedura powołania nowego dyrektora. Kto nim zostanie, okaże się już pierwszego września.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (11)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę