Kup bilet na Dwa Brzegi!

Skomentuj (2)

Festiwalowy e-sklep już działa! Warto go odwiedzić tym bardziej, że w systemie przedsprzedaży internetowej organizatorzy Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi oferują atrakcyjne rabaty.

Na wirtualnych półkach znajdziecie Państwo bilety na koncert bossa novy (01.08.2009) i monodram Krystyny Jandy "Ucho, gardło, nóż" (08.08.2009).

Wejściówki na seanse filmowe w Kinie PGE dostępne są w pakietach po 10 i 15 sztuk. Karnety obejmują 1 film z podwyższoną ceną - z wyłączeniem projekcji otwarcia i zamknięcia Festiwalu. Wyboru konkretnych tytułów powinni Państwo dokonać do 1 sierpnia w kasach festiwalowych.

Na otwarcie festiwalu - 1 sierpnia - przygotowano premierowe pokazy „Proroka” w reżyserii Jacquesa Audiarda (Grand Prix Jury Cannes 2009) i komedii „Zawsze tylko ty” Richarda Loncraine’a ze znakomitą kreacją Rene Zellweger (jedyny pokaz filmu w Polsce)!

Festiwal zakończy – 8 sierpnia - projekcja filmu „Ostatnia akcja” w reżyserii Michała Rogalskiego (debiut, komedia, ostatnia rola Jana Machulskiego).

Bilety na seanse otwarcia i zakończenia Festiwalu również można kupić w e-sklepie. Szczegółowe informacje o cenniku znajdą Państwo tutaj.

źródło: Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę