Król w negliżu, ale jest

Skomentuj (13)

zobacz więcej (8)

Na Rynku pojawił się król. Jeszcze jest co prawda w negliżu, ale i tak to niechybny znak, że Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych tuż tuż. 

Po roku nieobecności festiwalowy król powrócił na Rynek. Jego metalowa 14 – metrowa konstrukcja zmontowana została jeszcze w ubiegłym tygodniu. Teraz obito ją sklejką. W takim negliżu monarcha będzie musiał poczekać do piątku, kiedy ekipa założy mu królewskie szaty.

Monarcha będzie gotowy na otwarcie 48 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych już w poniedziałek 23 czerwca na cztery dni przez imprezą.

Skomentuj


Dodane komentarze (13)

 • Wiesław
  Pan właściciel ruiny za płotem przy Farze chce już tylko ją sprzedać. Inwestora brak. Coraz częściej słyszy się o braku inwestorów na cokolwiek w Kazimierzu mimo, że ceny spadły. Trudno już nawet sprzedać za pół ceny sprzed kilku lat. Swoją drogą przejęcie nieruchomości za papierowe długi to niesprawiedliwość. Pieniądze można dodrukować.
 • pijany znad Grodarza
  "Do Hotelu Francuskiego przy ul. Pijarskiej wkroczył wczoraj syndyk. Zamierza przejąć nieruchomość za długi Gesslerów, które sięgają milionów złotych. Na pieniądze bezskutecznie dotąd czekają bank, urzędy i prywatni dostawcy."
  A co z PŁOTEM przy Farze?
 • Marcin Gradziel
  Właśnie dzisiaj rano obserwowałem zaklejanie dziury na dachu w kamienicy Gdańskiej pianką wygląda to teraz jak wielka k......a jakiegoś gigantycznego ptaka.Oby te dachówki festiwal nie spadły.
 • Oddany Lud
  Wiesław, Wiesław, Wiesław!!!
 • Wiesław
  Szanowna redakcjo, to jest absolutnie na temat! Jeśli tego nie czujecie to znaczy, że albo nie powinniście prowadzić tego portalu, albo prowadzicie go pod te samo dyktando co wszystkie "oficjalne" media -czyli tych samych panów, co zlecili podsłuchy. Król jest nagi i wszyscy już widzą, że kasy brak nawet na jego ubranie.
 • krystyna
  Jeszcze jedno Wiesiek nie rób z Donaldiniego ofiary...to nie on jest ofiarą tylko my naród wygląda na to że rządzi nami mafia.
 • krystyna
  Dajcie spokój jaką pożywką dla światowej finansjery może być polskie OFE....nędzne zarobki to i skladki mizerne.
  Wracam do cytatu z Andersena"....król jest nagi...."
 • szok
  Niestety to nie Wiesławowi ''wali na dekiel''
  Był już taki jeden co ''zadarł''z finansjerą zginął marnie .Kozioł ofiarny ktory nawet nie wystrzelił nazywał się Oswald a jego z kolei zastrzelił Jack Ruby syn żydów z Polski o nazwisku Rubenstein.
  Świat jest mały.O co by nie chodziło czas kończyć z tą Paradą Oszustów .
 • Redakcja
  Prosimy o wpisy na temat.
 • pijany znad Grodarza
  @ Wiesław.
  Niegłupie to. hmm
 • Czesław
  Wiesław, wali Ci na dekiel?
 • Wiesław
  MAREK BELKA PODPADŁ MIĘDZYNARODOWEJ FINANSJERZE - SKRYTYKOWAŁ BANKI ZA UDZIELANIE NIEŚWIADOMYM KONSUMENTOM RYZYKOWNYCH KREDYTÓW FRANKOWYCH. NIE JEST TEŻ ZWOLENNIKIEM WEJŚCIA DO STREFY EURO.

  POLSKI NARÓD NIE ZNIESIE DŁUŻSZEGO WYPIJANIA SOKÓW ŻYWOTNYCH. DONALD TUSK - ZLIKWIDOWAŁ POŻYWKĘ DLA MIĘDZYNARODOWEGO KAPITAŁU - OFE. TO NIEWYBACZALNE. TERAZ TECHNOKRATA MATEUSZ SZCZUREK PRZENOSI AKTYWA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH DO BGK ZABIERAJĄC ZYSKI ZAGRANICZNYM BANKOM.

  POWOLNE ODCINANIE GLOBALNYCH PASOŻYTÓW OD POLSKICH ŻYWICIELI ZIRYTOWAŁO ICH DECYDENTÓW - RZĄD D. TUSKA WYDAŁ NA SIEBIE WYROK ŚMIERCI.

  WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE SĘDZIĄ JEST MIĘDZYNARODOWY KAPITAŁ A WYKONAWCĄ KORPORACYJNE MEDIA.
 • krystyna
  W jakim negliżu? Król jest nagi!!

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę