Kraina Lessowych Wąwozów

Namnożyło się ostatnio plebiscytów internetowych z udziałem Kazimierza. Jeżeli ta forma zabawy jeszcze się Państwu nie znudziła, polecamy głosowanie na najpiękniejsze zdjęcie Krainy Lessowych Wąwozów. Głosować można do 15 stycznia. Przewidziane nagrody.

Kraina Lessowych Wąwozów to Kazimierz Dolny i jego szeroko pojęte okolice: Janowiec, Opole Lubelskie, Poniatowa, Nałęczów, Wojciechów, Wąwolnica oraz Miasto Puławy. Wszystkie te gminy tworzą Lokalną Organizację Turystyczną, która zorganizowała konkurs fotograficzny „Kraina Lessowych Wąwozów w obiektywie” promujący uroki regionu. Pokłosie pracy młodych fotografików możemy oceniać tutaj do 15 stycznia. Do obejrzenia 115 zdjęć najbardziej urokliwych miejsc. To przy okazji świetna wirtualna wycieczka po Krainie Lessowych Wąwozów, która może okazać się zachętą do prawdziwej wyprawy na te tereny. Polecamy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę