Korzeniowy repertuar 2014

Skomentuj (5)

Karnawał trwa. Korzeniowa „inside scena” rozciąga klubojadalnię do niespotykanych dotąd rozmiarów. Earl Jacob, Moriah Woods, Złodzieje Oklasków, Miąższ, Xiadz Maken, Bajzel, Karma Sound&Ras Sensei, Radikal  Irie, Piła i Harfa  rozpoczynają Korzeniowy repertuar 2014. 

Za nami znakomity koncert Moriah Woods z Colorado oraz energetyczny mix winylowych dźwięków prezentowany przez DJ-a BTV by Poziom OZ. Karnawał trwa. Korzeniowa „inside scena” rozciąga klubojadalnię do niespotykanych dotąd rozmiarów. Earl Jacob, Moriah Woods, Złodzieje Oklasków, Miąższ, Xiadz Maken, Bajzel, Karma Sound&Ras Sensei, Radikal  Irie, Piła i Harfa  rozpoczynają Korzeniowy repertuar 2014. Każde wydarzenie jest uniwersalną karmą radości i odpoczynku.

Nasza myśl przewodnia „Muzyka i Miłość – to fale tego samego oceanu” jednoczy pokolenia, daje siłę i radość korzeniowym gościom . Korzeniowa kuchnia pozwala zadowolić fizyczną stronę naszego jestestwa.

Zapraszamy z głębi serca. Karnawałowy plan przygotowaliśmy dla Kazimierza i okolic, dla gości i letników, dla młodych i deko starszych, smukłych i postawnych, dla każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę i swobodną atmosferę.

Korzeniowy Dół zaprasza na zimową wizytację, a przy okazji na chwil kilka w Przystanku Korzeniowa. Będzie ciasno, ale „własno”.

Karnawał w Przystanku Korzeniowa – rozkład zajęć:
 

18 stycznia - koncert Earl Jacob

 

25 stycznia- koncert Moriah Woods

31 stycznia - koncert Złodzieje Oklasków
                             - spotkanie dla dzieci z cyklu „Każda chata ma swojego skrzata” Parodziad czyta Marię Konopnicką  17.00

 

1 lutego - koncert Miąższ oraz spotkanie dla dzieci z cyklu „Każda chata ma swojego skrzata” 15:00

 

8 lutego - dj set Xiądz Maken, Urodziny Boba Marleya 

 

15 lutego - koncert Bajzel 

22 lutego - dj set Karma Sound&Ras Sensei

28 lutego - Radikal  Irie  – bal karnawałowy, tylko dla przebranych

8 marca - Piła i Harfa, pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą" 

 

Zapraszamy!

 

Tekst: Załoga Korzeniowej Brygady

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę