Koncert Izabeli Szafrańskiej. Wyniki konkursu

Jaki artysta czy też zespół powinien wystąpić przed kazimierską publicznością w klimatycznym Budynku Dawnej Synagogi? Tak brzmiało pytanie konkursowe. Odpowiedzi było wiele. Zwyciężyła jedna.

Budynek Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym to miejsce bardzo klimatyczne. Gościło tam już wielu wspaniałych artystów. Kto jeszcze powinien się tam pojawić? Propozycji było wiele, jednak w związku z tym, że do wygrania była tylko jedna podwójna wejściówka, zwycięzca mógł być tylko jeden. Oto nagrodzona wypowiedź:
Artystą, który powinien pojawić się w Synagodze jest Jacek Wójcicki. Świetny głos, ciekawy repertuar, a przede wszystkim niesamowita osobowość. Z pozoru drobny i delikatny jest prawdziwym zwierzęciem scenicznym. Aktor nieco wycofał się z życia artystycznego i kameralna Synagoga kazimierska byłaby idealnym miejscem do przypomnienia go publiczności.

Kto jest autorem tego pomysłu? Pani Danuta Borzecka.
Zwyciężczyni gratulujemy. Bilety będą do odbioru w Budynku Dawnej Synagogi przed koncertem.

Izabela Szafrańska wystąpi w Budynku Dawnej Synagogi 16 sierpnia, w piątek o godzinie 19.00.

Bilety na ten koncert w cenie 50 zł do nabycia w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę