Koncert Grażyny Łobaszewskiej. Konkurs

Skomentuj (2)

W najbliższy weekend w kazimierskiej synagodze z koncertem „Dziwny jest ten świat” wystąpi Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore.

Koncert organizowany jest z okazji przypadających w tym roku osiemdziesiątych urodzin Czesława Niemena.

- Niewielu jest artystów, którzy bez obaw mogą porwać się na interpretację twórczości Czesława Niemena. Do tego potrzeba nie tylko doskonałych warunków wokalnych, ale także odpowiedniej wrażliwości. To, że tę ostatnią ma Grażyna Łobaszewska, dostrzegł już Czesław Niemen, który niejako upoważnił ją do czerpania ze swojego artystycznego dorobku. O tym, że dysponuje wybitnym głosem, nikogo kto słyszał jej śpiew, nie trzeba chyba przekonywać – czytamy w zapowiedzi.

Bilety na koncert można nabyć w synagodze przy ul. Lubelskiej oraz w Internecie za pośrednictwem kupbilecik.pl. Cena biletu 69 zł.

KONKURS!

 

Dla tych z Państwa, którzy ciekawie odpowiedzą na pytanie konkursowe mamy dwa bezpłatne zaproszenia.

Pytanie brzmi:

Czy wg Państwa treść utworu Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” w jakikolwiek sposób wiąże się z Kazimierzem? Prosimy o krótkie uzasadnienie.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy 20 marca włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek (21 marca) o godzinie 12.21 na łamach naszego portalu.

Koncert „Dziwny jest ten świat” odbędzie się 23 marca o godz. 19.00 w synagodze przy ul. Lubelskiej 4

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Dawna Synagoga Beitenu.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę