Grażyna Łobaszewska zaśpiewa Niemena

Skomentuj (3)

Grażyna Łobaszewska zaśpiewa w Kazimierzu piosenki Czesława Niemena. Towarzyszyć jej będzie zespół Ajagore. Koncert zorganizowano z okazji przypadających w tym roku osiemdziesiątych urodzin artysty. WYNIKI KONKURSU

Koncert Grażyny Łobaszewskiej Dziwny jest ten świat dedykowany jest Czesławowi Niemenowi.

- Niewielu jest artystów, którzy bez obaw mogą porwać się na interpretację twórczości Czesława Niemena. Do tego potrzeba nie tylko doskonałych warunków wokalnych, ale także odpowiedniej wrażliwości. To, że tę ostatnią ma Grażyna Łobaszewska, dostrzegł już Czesław Niemen, który niejako upoważnił ją do czerpania ze swojego artystycznego dorobku. O tym, że dysponuje wybitnym głosem, nikogo kto słyszał jej śpiew, nie trzeba chyba przekonywać – czytamy w zapowiedzi.

Czy treść utworu Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” wiąże się z Kazimierzem? Nasi czytelnicy sądzą, że tak.

- Tak! Ładunek emocjonalny, pozytywna  energia i wiara w człowieka to moim zdaniem cechy ludzi, którym Kazimierz jest bliski. Jego duch, aura. Jego piękno – pisze Agnieszka Surowiecka.

I to właśnie pani Agnieszka Surowiecka jest zwycięzcą naszego konkursu. Podwójne zaproszenie będzie do odebrania w synagodze.

Bilety na koncert można nabyć w synagodze przy ul. Lubelskiej oraz w Internecie za pośrednictwem kupbilecik.pl. Cena biletu 69 zł.

Koncert „Dziwny jest ten świat” odbędzie się 23 marca o godz. 19.00 w synagodze przy ul. Lubelskiej 4

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Wiktor
  CZESŁAW NIEMEN,NIEBIESKO - CZARNI - JESZCZE SEN (Rok 1965). Słyszałem ten utwór w wykonaniu Łobaszewskiej. Zdecydowanie wolę jednak Niemena.
 • pijany znad Grodarza
  "Czy treść utworu Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” wiąże się z Kazimierzem? Nasi czytelnicy sądzą, że tak.

  - Tak! Ładunek emocjonalny, pozytywna energia i wiara w człowieka to moim zdaniem cechy ludzi, którym Kazimierz jest bliski. Jego duch, aura. Jego piękno - pisze Agnieszka Surowiecka."


  A kazimierzacy twierdzą, że " warszafka". Czyzby nie wiedzieli, że warszawiacy to zacni ludzie ?
  • ABC
   No pewnie, że zacni. Np. kibice Legii Warszawa mają swój hymn, który zawsze śpiewają u siebie przed każdy meczem. A jest to "Sen o Warszawie" Cz.Niemena

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę