Kazimierz znów opanowali filmowcy!

zobacz więcej (13)

W Kazimierzu Dolnym znów pojawili się filmowcy. W Miasteczku powstawały ostatnie zdjęcia do szóstego sezonu serialu „W rytmie serca”, który na ekranach pojawi się już w marcu.
Już na wiosnę Kazimierz Dolny wraz z serialem „W rytmie serca” powróci na ekrany telewizorów. Przed nami szósty sezon serialu produkowanego przez Telewizję Polsat, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. I to właśnie tu powstawały kolejne ujęcia z udziałem głównych bohaterów. Tym razem w nadwiślańskim Miasteczku pojawili się m.in. Barbara Kurdej – Szatan, Mateusz Damięcki, Dariusz Toczek, Maria Dębska, Filip Bobek, Antoni Pawlicki, Arkadiusz Smoleński, Antoni Królikowski i Popek. Sceny były kręcone na Rynku, na ulicy Senatorskiej, Lubelskiej i Puławskiej.
Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? Realizatorzy nie chcą zbyt wiele zdradzać. Na pewno pojawią się nowi bohaterowie (Anna Mucha i Beata Ścibakówna) i nowe intrygi. Pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany prawdopodobnie już 1 marca.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę