"Kazimierz w słońcu" Grażyny Łobaszewskiej

Synagoga w Kazimierzu Dolnym zaprasza 26 września o godzinie 19.00 na koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem "Kazimierz w słońcu".

Koncert "Kazimierz w słońcu" to swoista wycieczka po wszystkich płytach Grażyny Łobaszewskiej. W repertuarze pojawią się największe hity, takie jak ,"Czas nas uczy pogody'', "Brzydcy'', "Gdybyś'', "Prowincja jest piękna''. Zabrzmią także nowe piosenki z ostatniej płyty "Przepływamy''. Nie zabraknie również standardów Czesława Niemena, które znalazły się na płycie,,Dziwny jest...'' poświęconej pamięci Mistrza : "Jednego serca'', "Płonąca stodoła'', "Dziwny jest ten świat'' etc.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej, która w Kazimierzu wystąpi nie po raz pierwszy, to niemal dwugodzinny maraton z wyjątkowymi piosenkami. A wszystko to w arcyciekawych aranżacjach niezwykle energetycznego zespołu Ajagore w składzie:
Grażyna Łobaszewska  - śpiew
Sławomir Kornas - bas, śpiew
Maciej Kortas - gitary
Michał Szczeblewski - perkusja

Bilety na koncert w cenie 60 zł do nabycia w Synagodze  w Kazimierzu Dolnym, ul.Lubelska 4.

Rezerwacje telefoniczne: 692 578 677


Tekst: Synagoga

 

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę