"Kazimierz w słońcu" Grażyny Łobaszewskiej

Synagoga w Kazimierzu Dolnym zaprasza 26 września o godzinie 19.00 na koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem "Kazimierz w słońcu".

Koncert "Kazimierz w słońcu" to swoista wycieczka po wszystkich płytach Grażyny Łobaszewskiej. W repertuarze pojawią się największe hity, takie jak ,"Czas nas uczy pogody'', "Brzydcy'', "Gdybyś'', "Prowincja jest piękna''. Zabrzmią także nowe piosenki z ostatniej płyty "Przepływamy''. Nie zabraknie również standardów Czesława Niemena, które znalazły się na płycie,,Dziwny jest...'' poświęconej pamięci Mistrza : "Jednego serca'', "Płonąca stodoła'', "Dziwny jest ten świat'' etc.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej, która w Kazimierzu wystąpi nie po raz pierwszy, to niemal dwugodzinny maraton z wyjątkowymi piosenkami. A wszystko to w arcyciekawych aranżacjach niezwykle energetycznego zespołu Ajagore w składzie:
Grażyna Łobaszewska  - śpiew
Sławomir Kornas - bas, śpiew
Maciej Kortas - gitary
Michał Szczeblewski - perkusja

Bilety na koncert w cenie 60 zł do nabycia w Synagodze  w Kazimierzu Dolnym, ul.Lubelska 4.

Rezerwacje telefoniczne: 692 578 677


Tekst: Synagoga

 

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę