Kazimierskie Muzeum Klocków od środy

Już dziś swoje podwoje otwiera Kazimierskie Muzeum Klocków. To nie lada gratka dla małych i dużych miłośników Lego i Kazimierza.

Rusza Kazimierskie Muzeum Klocków. Bez wielkiej pompy, w środku tygodnia. Atrakcją otwarcia będzie makieta Kazimierza z klocków, którą mistrz Mateusz Kustra kończył będzie  na oczach zwiedzających. Co nas czeka w nowym kazimierskim muzeum?

- Wielka, niesamowita makieta Kazimierza Dolnego i wiele innych makiet z klocków Lego. Dużo kolorów, dużo światła i dużo gadżetów związanych z naszym muzeum – mówi Anna Śniechórska – Janik z Kazimierskiego Muzeum Klocków.

Muzeum można zwiedzać od 10 lipca od godziny 12.00 przez sześć dni w tygodniu (w poniedziałek będzie zamknięte) w godz. 10.00-19.00. Podziemia Knajpy Artystycznej ul. Senatorska 7.

Bilety: normalny – 5 zł, ulgowy – 3zł, rodzinny 2+1 – 12 zł, rodzinny 2+2 – 15 zł.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

KNAJPA ARTYSTYCZNA


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę