Kazimierskie Muzeum Klocków od środy

Już dziś swoje podwoje otwiera Kazimierskie Muzeum Klocków. To nie lada gratka dla małych i dużych miłośników Lego i Kazimierza.

Rusza Kazimierskie Muzeum Klocków. Bez wielkiej pompy, w środku tygodnia. Atrakcją otwarcia będzie makieta Kazimierza z klocków, którą mistrz Mateusz Kustra kończył będzie  na oczach zwiedzających. Co nas czeka w nowym kazimierskim muzeum?

- Wielka, niesamowita makieta Kazimierza Dolnego i wiele innych makiet z klocków Lego. Dużo kolorów, dużo światła i dużo gadżetów związanych z naszym muzeum – mówi Anna Śniechórska – Janik z Kazimierskiego Muzeum Klocków.

Muzeum można zwiedzać od 10 lipca od godziny 12.00 przez sześć dni w tygodniu (w poniedziałek będzie zamknięte) w godz. 10.00-19.00. Podziemia Knajpy Artystycznej ul. Senatorska 7.

Bilety: normalny – 5 zł, ulgowy – 3zł, rodzinny 2+1 – 12 zł, rodzinny 2+2 – 15 zł.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

KNAJPA ARTYSTYCZNA


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę