Kazimierscy konfratrzy w Zambrowie

Skomentuj (2)

Blisko 80 prac autorstwa 40 artystów z Kazimierskiej Konfraterni Sztuki będzie można oglądać na wystawie w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie.

Wystawa Kazimierskiej Konfraterni Sztuki w Zambrowie rozpocznie się wernisażem 16 listopada. Złoży się a na nią blisko 80 prac autorstwa 40 artystów.

- Wystawa będzie głównym wydarzeniem inauguracji roku kulturalnego w Zambrowie, ale będzie też scenerią do reprezentowania Kazimierza Dolnego jako kolonii artystycznej, z jej historią i współczesnością – mówią organizatorzy.

Wernisaż uświetni koncert Dziadów Kazimierskich w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury mogącej pomieścić ponad 400 widzów.

Wystawę Kazimierskiej Konfraterni Sztuki w Zambrowie będzie można oglądać do końca roku.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę