Katedralny Chór Chłopięco-Męski Pueri Cantores Resovienses

zobacz więcej (11)

Mimo tego, że styczeń dobiega końca, w kazimierskiej farze wciąż czuć atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Wszystko to za sprawą muzyki. I gościnnych koncertów, które odbywają się w ramach 2. Kazimierskiego Noworocznego Festiwalu Organowego.
Za nami już trzeci koncert w ramach 2. Kazimierskiego Noworocznego Festiwalu Organowego. Tym razem w kościele farnym wystąpił Katedralny Chór Chłopięco - Męski Pueri Cantores Resovienses" z Rzeszowa, który w tym roku świętuje 35 – lecie swojego istnienia.
Podczas koncertu usłyszeliśmy takie utwory, jak m.in. „Za gwiazdą” „Lulajże Jezuniu”, „Angels we have heard on high” czy ”Kołysanka Józefa”. Dyrygował Marcin Florczak.
Fragment koncertu zobaczyć można na Facebooku.
W czasie ostatniego festiwalowego koncertu, który odbędzie się 2 lutego o godzinie 14.00 w kościele farnym wystąpi Archidiecezjalny Chór Chłopięco – Męski Pueri Cantores Lublinenses pod dyrekcją ks. Attili Hontiego – dyrektora artystycznego festiwalu.
Organizatorem koncertów jest miasto Kazimierz Dolny, Pueri Cantores Lublinenses, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja Apostoła, Towarzystwo Ochrony Dziedzictwa Kulturowego "Kazimierska Fara" i Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę