Katedralny Chór Chłopięco-Męski Pueri Cantores Resovienses

zobacz więcej (11)

Mimo tego, że styczeń dobiega końca, w kazimierskiej farze wciąż czuć atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Wszystko to za sprawą muzyki. I gościnnych koncertów, które odbywają się w ramach 2. Kazimierskiego Noworocznego Festiwalu Organowego.
Za nami już trzeci koncert w ramach 2. Kazimierskiego Noworocznego Festiwalu Organowego. Tym razem w kościele farnym wystąpił Katedralny Chór Chłopięco - Męski Pueri Cantores Resovienses" z Rzeszowa, który w tym roku świętuje 35 – lecie swojego istnienia.
Podczas koncertu usłyszeliśmy takie utwory, jak m.in. „Za gwiazdą” „Lulajże Jezuniu”, „Angels we have heard on high” czy ”Kołysanka Józefa”. Dyrygował Marcin Florczak.
Fragment koncertu zobaczyć można na Facebooku.
W czasie ostatniego festiwalowego koncertu, który odbędzie się 2 lutego o godzinie 14.00 w kościele farnym wystąpi Archidiecezjalny Chór Chłopięco – Męski Pueri Cantores Lublinenses pod dyrekcją ks. Attili Hontiego – dyrektora artystycznego festiwalu.
Organizatorem koncertów jest miasto Kazimierz Dolny, Pueri Cantores Lublinenses, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja Apostoła, Towarzystwo Ochrony Dziedzictwa Kulturowego "Kazimierska Fara" i Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę