Kampania promocyjna Kazimierza Dolnego

Przedsiębiorcy wraz z portalem KazimierzDolny.pl łączą siły, aby zachęcić turystów do odwiedzenia tego urokliwego miasteczka. Na początku lipca przeprowadzą na własny koszt internetową kampanię promocyjną miasta. Akcja nosi nazwę "Lato 2010 w Kazimierzu Dolnym".

Po powodzi, która przeszła wiosną przez Lubelszczyznę zanotowano spadek liczby turystów przyjeżdżających do Kazimierza Dolnego. Przedsiębiorcy z miasteczka postanowili działać. Wspólnie z serwisem KazimierzDolny.pl przygotowano internetową kampanię promocyjną.

 

Na początku lipca rusza akcja "Lato 2010 w Kazimierzu Dolnym", której efektem będzie promowanie miasteczka, jako miejsca z różnorodnymi możliwościami do spędzania urlopu. Dla turystów, na serwisie KazimierzDolny.pl, zostanie zamieszczony atrakcyjny internetowy przewodnik "Kazimierz Dolny w 7 dni" z opcją pobrania i wydruku. Dodatkowo zostanie przeprowadzona kampania wpierająca w największej polskiej wyszukiwarce – Google, jednym z największych w Polsce turystycznym serwisie www.nocowanie.pl a także w innych wybranych serwisach internetowych. Kampania ma na celu pozyskanie nowych użytkowników (turystów), zapoznanie ich z przygotowanym przewodnikiem a przez to pokazanie jak różnorodny jest Kazimierz Dolny oraz jak wspaniale można w miasteczku spędzić swój urlop. W celu wzmocnienia zainteresowania akcją przez turystów, zostaną przygotowane liczne konkursy, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez przedsiębiorców, takie jak: kolacje, noclegi czy wydane nakładem „LemonBlue” spacerowniki (II etap akcji).

 

- Chcemy, aby turyści przestali się obawiać przyjazdu do Kazimierza Dolnego, przecież obroniliśmy się przed powodzią. Dlatego wraz z przedsiębiorcami chcemy przypomnieć turystom walory naszego miasteczka i na własny koszt przeprowadzimy akcję promocyjną – mówi Kamil Ruciński, właściciel serwisu KazimierzDolny.pl.

 

Partnerzy akcji "Lato 2010 w Kazimierzu Dolnym":

  

 

 

Patroni medialni:

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę