Kabaret Moralnego Niepokoju w Kazimierzu!

Ruszyła sprzedaż biletów na niedzielny występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który będzie miał miejsce na dziedzińcu kazimierskiego zamku. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z zakupem biletów na ostatnią chwilę.
Kazimierski zamek co roku gościł różnorodne zespoły, wokalistów i wokalistki. Ten sezon letni nieco się różnił od poprzednich, dlatego też dopiero teraz na dziedzińcu zamku pojawią się artyści. Już w najbliższy weekend wystąpi przed Państwem Kabaret Moralnego Niepokoju z najnowszym programem „Tego jeszcze nie grali”. Twórcy serialu „Ucho Prezesa” zapowiadają, że w tym programie akurat polityki nie ma zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią.
- Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego, że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów, żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd) – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.
Zgodnie z tytułem  - „Tego jeszcze nie grali”, wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet jeszcze więcej – eksploatujące nowe formy, z których Kabaret Moralnego Niepokoju wcześniej nie korzystał.
Kabaret Moralnego Niepokoju pojawi się na dziedzińcu zamku w Kazimierzu Dolnym już w najbliższą niedzielę, 4 października 2020 r. godz. 17.00. Bilety w cenie 40 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym. Organizatorem wydarzenia jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.
Koncert będzie transmitowany na rynku na telebimie.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę