Kabaret Moralnego Niepokoju w Kazimierzu!

Ruszyła sprzedaż biletów na niedzielny występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który będzie miał miejsce na dziedzińcu kazimierskiego zamku. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z zakupem biletów na ostatnią chwilę.
Kazimierski zamek co roku gościł różnorodne zespoły, wokalistów i wokalistki. Ten sezon letni nieco się różnił od poprzednich, dlatego też dopiero teraz na dziedzińcu zamku pojawią się artyści. Już w najbliższy weekend wystąpi przed Państwem Kabaret Moralnego Niepokoju z najnowszym programem „Tego jeszcze nie grali”. Twórcy serialu „Ucho Prezesa” zapowiadają, że w tym programie akurat polityki nie ma zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią.
- Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego, że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów, żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd) – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.
Zgodnie z tytułem  - „Tego jeszcze nie grali”, wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet jeszcze więcej – eksploatujące nowe formy, z których Kabaret Moralnego Niepokoju wcześniej nie korzystał.
Kabaret Moralnego Niepokoju pojawi się na dziedzińcu zamku w Kazimierzu Dolnym już w najbliższą niedzielę, 4 października 2020 r. godz. 17.00. Bilety w cenie 40 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym. Organizatorem wydarzenia jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.
Koncert będzie transmitowany na rynku na telebimie.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę