III Turniej Oldbojów

Skomentuj (1)

Piękna pogoda sprzyja imprezom w Kazimierzu. Październik zapowiada się słonecznie, więc w takiej zapewne aurze rozegrany zostanie III Turniej Oldbojów im. Kazimierza Górskiego „Dla Promocji Kazimierza Dolnego”.

W futbolowych zmaganiach w ramach III Turnieju Oldbojów im. Kazimierza Górskiego „Dla Promocji Kazimierza Dolnego” 3 października od godziny 9.00 na boisku nad Wisłą uczestniczyć będzie 8 drużyn oldbojów: z Kazimierza, Puław, Chełma, Tomaszowa Lubelskiego, a także z TVP Lublin, PSP J.R. G5 Warszawa oraz Lotnicy z Warszawy i Policja z Puław.

W programie oprócz meczów – wspaniałe smaki regionalne oraz loteria z główną nagrodą – 12 – dniowym pobytem dla dziecka w jednym z polskich zamków.

Na zakończenie z koncertem wystąpią niezawodne Dziady Kazimierskie oraz zespoły Bleach z Dęblina i Rootz Fyah z Lublina.

W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla jednej z kazimierskich rodzin wielodzietnych.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • bury
    Kolejna udana inicjatywa. Piękna promocja. To czego nie tyka się urząd albo tyka się w sposób minimalny osiąga sukces. Niech władza nie zajmuje się promocją Kazimierza. Będzie lepiej i dla niej i dla Kazimierza.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę