II Turniej Zamkowy O Złotą Różę Esterki

zobacz więcej (27)

W Dzień Dziecka, 1 czerwca odbył się II Turniej Zamkowy O Złotą Różę Esterki. Było przedstawienie teatralne, turniejowe gry i rycerskie zadania oraz mnóstwo uśmiechniętych twarzy dzieci.

II Turniej Zamkowy O Złotą Różę Esterki za nami! W Dniu Dziecka, 1 czerwca na kazimierskim Zamku spotkały się dzieci z terenu całej gminy. Grupy maluszków pojawiły się na dziedzińcu Zamku, by spędzić czas tak, jak lubią najbardziej, czyli świetnie się bawiąc.


- W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 dzieci z terenu całej gminy – mówi Monika Taracha z Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. – Były oddziały przedszkolne oraz dzieci z klas I-III.


Z okazji święta wszystkich dzieci, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki przygotował mnóstwo atrakcji. Odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Tak pt.„Nadchodzi Pipi”, były turniejowe gry i rycerskie zadania, a dodatkowo dla każdy uczestnik turnieju otrzymał certyfikat Damy/Rycerza Zamku w Kazimierzu Dolnym.


Dopisała pogoda i dobre humory. Jednakże jak mogłoby być inaczej, skoro był to Dzień Dziecka…

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę