Gwiazdka dla zwierzaków

Skomentuj (1)

Jeszcze tylko do 18 grudnia trwa akcja zbierania darów „Gwiazdka dla zwierzaków” na rzecz schroniska dla zwierząt w Puławach. Dary można przynosić do Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.

Jak to jest stracić dach nad głową, rodzinę i środki do życia w jednej chwili i w dodatku nie móc o tym nikomu powiedzieć? Możemy sobie to tylko wyobrazić, ponieważ żaden z porzuconych psów nie jest w stanie opowiedzieć nam swojej tragicznej historii. Nie bądźmy obojętni! – apelują młodzi ludzie z Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza. Wielu z nich ma psy w domu, ale dzieli się z innymi rzeczami, które są potrzebne bezdomnym zwierzakom ze schroniska. I zachęcają do tego też innych.

Młodzież z Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym prowadzi od początku grudnia akcję „Gwiazdka dla zwierzaków”. Zbierają koce, ręczniki, pościel, kołdry, anilanowe poduszki, miski, obroże, smycze, zabawki, ryż, makaron oraz mokrą karmę. 

- Mamy już trochę koców, miski i obroże oraz puszki z karmą, a nawet wiklinowy kojec dla psa – mówią Aneta Wysocka i Sylwia Kuś z klasy 2 at, które zainicjowały akcję. – Na nasz apel odpowiedzieli koleżanki i koledzy, a także ludzie z miasta. Wciąż jednak prowadzimy zbiórkę. Dary można przynosić do Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza budynek główny – sala nr 5.

Akcja prowadzona będzie do czwartku 18 grudnia włącznie. Potem dary przewiezione będą do schroniska dla zwierząt w Puławach.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Aneta Wysocka
    Prosimy o wsparcie dla naszej akcji. Liczy się każdy kilogram ryżu czy paczka makaronu .. Nie kosztuje to wiele ale bardzo dużo znaczy dla tych bezbronnych, samotnych psiaków :). Aneta.

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę