Grażyna Łobaszewska z Ajagore

zobacz więcej (13)

Utwory z najnowszej płyty zatytułowanej "Sklejam się" oraz nieco starsze piosenki Grażyny Łobaszewskiej mogliśmy usłyszeć podczas koncertu w Budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym.

To już kolejny, równie wspaniały występ Grażyny Łobaszewskiej w Kazimierzu Dolnym. Tym razem wokalistka zaprezentowała utwory ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej "Sklejam się" oraz te, nieco starsze.

Podczas koncertu na scenie pojawili się także muzycy z zespołu Ajagore, którzy od dłuższego czasu współpracują z Grażyną Łobaszewską.

 

Tytułowe "Sklejam się", "Kurkuma", "Pełnoletni", "Ole gondola", "Rzym płonie" czy też "Pomost", do którego tekst napisał Jan Wołek, to tylko część repertuaru koncertu, który odbył się w kazimierskiej synagodze.

 

Jak zawsze było klimatycznie, momentami wzruszająco, ale także energicznie i "z przytupem". Nogi sporej części publiczności same rwały się do tańca, jednak w związku z niewielką ilością wolnej przestrzeni, pozostały na swoich miejscach. Sala była bowiem wypełniona po brzegi.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę