Grażyna Łobaszewska z Ajagore

zobacz więcej (13)

Utwory z najnowszej płyty zatytułowanej "Sklejam się" oraz nieco starsze piosenki Grażyny Łobaszewskiej mogliśmy usłyszeć podczas koncertu w Budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym.

To już kolejny, równie wspaniały występ Grażyny Łobaszewskiej w Kazimierzu Dolnym. Tym razem wokalistka zaprezentowała utwory ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej "Sklejam się" oraz te, nieco starsze.

Podczas koncertu na scenie pojawili się także muzycy z zespołu Ajagore, którzy od dłuższego czasu współpracują z Grażyną Łobaszewską.

 

Tytułowe "Sklejam się", "Kurkuma", "Pełnoletni", "Ole gondola", "Rzym płonie" czy też "Pomost", do którego tekst napisał Jan Wołek, to tylko część repertuaru koncertu, który odbył się w kazimierskiej synagodze.

 

Jak zawsze było klimatycznie, momentami wzruszająco, ale także energicznie i "z przytupem". Nogi sporej części publiczności same rwały się do tańca, jednak w związku z niewielką ilością wolnej przestrzeni, pozostały na swoich miejscach. Sala była bowiem wypełniona po brzegi.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę