Dziękujemy

Skomentuj (3)
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym chciałby za pośrednictwem Portalu kazimierskiego złożyć serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili do puszek 35 naszych młodych kwestarzy z kazimierskich szkół - Zespołu Szkół i Szkoły Podstawowej - oraz puławskiego Gimnazjum nr 2 w sumie aż 8519 zł 51 gr.
Najwięcej zebrała Angelika Kasiak z klasy I ap Liceum Profilowanego w Zespole Szkół w Kazimierzu. Najmłodszą wolontariuszką była Mariela Soria z klasy II b Szkoły Podstawowej w Kazimierzu, która znalazła się na 8 miejscu wśród wszystkich kwestujących pod względem uzbieranych pieniędzy.

Pieniądze te zgodnie z założeniami Orkiestry będą przeznaczone na sprzęt medyczny dla niemowląt i dzieci młodszych. Już po raz drugi prowadzony jest Program Osobistych Pomp Insulinowych dla dzieci do lat 7 chorych na cukrzycę. Ruszył Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu dla Noworodków, dzięki czemu będą wykrywane o wiele wcześniej wady słuchu, co pomoże w rozpoczęciu natychmiastowego leczenia. Fundacja uruchamia Program Inflant Flow, polegający na wprowadzeniu nowej metody nieinwazyjnego wspomagania wentylacji u noworodków.

Wasze pieniądze, drodzy darczyńcy, posłużą właśnie do sfinansowania tej działalności. Dziękujemy.

Obsługa Sztabu
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
przy Zespole Szkół
im. Jana Koszczyca Witkiewicza
w Kazimierzu Dolnym

Bożena Górczyńska i Anna Ewa Soria

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę