Dziękujemy

Skomentuj (3)
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym chciałby za pośrednictwem Portalu kazimierskiego złożyć serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili do puszek 35 naszych młodych kwestarzy z kazimierskich szkół - Zespołu Szkół i Szkoły Podstawowej - oraz puławskiego Gimnazjum nr 2 w sumie aż 8519 zł 51 gr.
Najwięcej zebrała Angelika Kasiak z klasy I ap Liceum Profilowanego w Zespole Szkół w Kazimierzu. Najmłodszą wolontariuszką była Mariela Soria z klasy II b Szkoły Podstawowej w Kazimierzu, która znalazła się na 8 miejscu wśród wszystkich kwestujących pod względem uzbieranych pieniędzy.

Pieniądze te zgodnie z założeniami Orkiestry będą przeznaczone na sprzęt medyczny dla niemowląt i dzieci młodszych. Już po raz drugi prowadzony jest Program Osobistych Pomp Insulinowych dla dzieci do lat 7 chorych na cukrzycę. Ruszył Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu dla Noworodków, dzięki czemu będą wykrywane o wiele wcześniej wady słuchu, co pomoże w rozpoczęciu natychmiastowego leczenia. Fundacja uruchamia Program Inflant Flow, polegający na wprowadzeniu nowej metody nieinwazyjnego wspomagania wentylacji u noworodków.

Wasze pieniądze, drodzy darczyńcy, posłużą właśnie do sfinansowania tej działalności. Dziękujemy.

Obsługa Sztabu
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
przy Zespole Szkół
im. Jana Koszczyca Witkiewicza
w Kazimierzu Dolnym

Bożena Górczyńska i Anna Ewa Soria

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę