Dwa Brzegi 2018

Skomentuj (1)

Znana jest data 12. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 w Kazimierzu Dolnym. Warto pomysleć o urlopie.

Jak co roku, na przełomie lipca i sierpnia Kazimierz zmienia się w miasteczko filmowe. Wielkie ekrany, sceny w przestrzeni miasta, namioty kinowe i… gwiazdy oraz ich wielbiciele. Seanse filmowe, koncerty, wystawy i spotkania z artystami z Polski i ze świata. Tym żyje maleńki Kazimierz, Mięćmierz i Janowiec – bo to festiwal dwóch wiślanych brzegów – przez kilka letnich dni. Jak tu co roku mieści się ponad 35 tysięcy dwubrzegowych widzów? – pozostaje tajemnicą.
Tegoroczna 12. już edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się od 28 lipca do 5 sierpnia.

- Swój udział w 12. edycji festiwalu potwierdziło już wielu wybitnych artystów, którzy dadzą „Lekcje kina” i zaprezentują swoje najnowsze dzieła – zapowiadają organizatorzy, nie zdradzając jednak żadnych szczegółów.

W związku z tym, że praca nad przygotowaniem festiwalu trwa cały rok, organizatorzy w najbliższym czasie pojawią się na najważniejszych europejskich festiwalach filmowych m.in. w Berlinie, Karlowych Warach czy Cannes, by na tegoroczne Dwa Brzegi zarezerwować najnowsze odkrycia światowego kina.

Osiem dni przepełnionych rozmowami o życiu i współczesnym świecie przez pryzmat sztuki to wyjątkowa propozycja na spędzenie niezapomnianych wakacji od codzienności.  Zarezerwuj na to czas już dziś.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę