Dołącz do akcji Pomagaj z Nocowanie.pl

Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi także Kazimierski Portal Internetowy przygotowała akcję #PomagamzNocowaniepl. Przyłącz się i Ty! Wspieraj polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 razem z nami.
Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, z jednej strony odsuwa ludzi od siebie. Nie spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną, unikamy wszelkich bezpośrednich kontaktów, pracujemy zdalnie. Jednak w niektórych aspektach epidemia COVID-19 łączy Polaków. W całym kraju organizowane są różnorodne zbiórki, każdy pomaga, jak może. Ludzie wpłacają pieniądze, szyją maseczki czy przygotowują i przekazują posiłki dla tych, którzy poświęcają najwięcej - własne życie i zdrowie, dla lekarzy, pielęgniarek czy sanitariuszy medycznych.
Specjalną akcję przygotowała także Grupa Nocowanie.pl, w której skład wchodzi także Kazimierski Portal Internetowy - #PomagamzNocowaniepl.
Szczegóły na stronie siepomaga.pl/pomagajznocowaniepl
Co ważne, każda wpłacona kwota w całości zostanie przekazana na pomoc pracownikom polskiej służby zdrowia, w tym na niezbędne wyposażenie oddziałów zakaźnych i placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią.
- Jako największy portal noclegowy w kraju zdajemy sobie sprawę, że branża turystyczna jest w szczególnie trudnym okresie. Dlatego chcemy pomóc zarówno w walce z epidemią, jak i w odbudowie polskiej turystyki, gdy już bezpiecznie będziemy mogli podróżować – czytamy na stronie Nocowanie.pl. - W ramach podziękowania dla darczyńców (dla wpłat min. 50 zł) przygotowaliśmy kod zniżkowy na nocleg o wartości 25 zł  do wykorzystania na portalu Nocowanie.pl! (dotyczy obiektów noclegowych oznaczonych ikonką Bezpieczna transakcja z Nocowanie.pl)
Nie jest to jedyna akcja prowadzona przez Nocowanie.pl. W minionym tygodniu do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie firma przekazała m.in.: maski ochronne, a także specjalistyczny preparat antybakteryjny do dezynfekcji rąk.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę