Dodatkowa emka na sezon letni

Skomentuj (4)

Dla wszystkich osób, które wieczorami miały problem z powrotem do domu z Kazimierza do Puław mamy dobrą wiadomość! Wraz z początkiem maja na trasie Kazimierz Dolny – Puławy uruchomiony został dodatkowy kurs.

Kazimierscy radni wiele razy poruszali temat dodatkowego kursu autobusu MZK, który pozwoliłby turystom skorzystać z wieczornej oferty kulturalnej miasta a także ułatwił powrót do domu pracownikom kawiarni czy restauracji. Udało się!

- Dobra wiadomość dla wszystkich chcących w weekend podziwiać uroki  Kazimierza po zmroku oraz pracujących do późna w Kazimierzu – czytamy na stronie kazimierskiego magistratu. – W odpowiedzi na starania Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym Miejski Zakład Komunikacji w Puławach na sezon letni (maj-sierpień) przywraca weekendowy kurs autobusu miejskiego nr 1 relacji Kazimierz - Puławy z godziny 22.56.

Jednak jak informują władze Miasteczka, Miejski Zakład Komunikacji w Puławach zastrzega, że prowadzić będzie badania popytu na dodatkowym kursie i w przypadku, gdy niewiele osób będzie korzystało z tego kursu, zostanie on wstrzymany.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Harry
  KONIECZNY jest autobus do LUBLINA do tej 22h..z hakiem...ostatni jest o 18--tej
  ktoś się zagapi czy zbyt mocno w browar się wczuje i mu NIC potem nie zostaje
  nie ma jak się dostać do Lublina--przydaloby się cos takiego(innymi slowy--poki czynne sa knajpki--autobus(czy autobusy)powinny być czynne)--a nie ta [wymoderowano] pustynia!!
 • Aborygen
  Dodatkowa "emka"- super, ale co z placem zabaw, przecież to brak owego to hańba dla miasta! Jak to się ma do polityki prorodzinnej?
  • Mama z Kazimierza
   o właśnie. rok szkolny za chwilę się kończy więc przedszkolaki w lato nie pochodzą na swój plac zabaw a co z resztą dzieci?
 • pijany znad Grodarza
  "Jednak jak informują władze Miasteczka, Miejski Zakład Komunikacji w Puławach zastrzega, że prowadzić będzie badania popytu na dodatkowym kursie i w przypadku, gdy niewiele osób będzie korzystało z tego kursu, zostanie on wstrzymany."

  hmm. Popyt. Będzie trudno, a i sprzatać trzeba bedzie, a i burdy na przystanku.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę