Dodatkowa emka na sezon letni

Skomentuj (4)

Dla wszystkich osób, które wieczorami miały problem z powrotem do domu z Kazimierza do Puław mamy dobrą wiadomość! Wraz z początkiem maja na trasie Kazimierz Dolny – Puławy uruchomiony został dodatkowy kurs.

Kazimierscy radni wiele razy poruszali temat dodatkowego kursu autobusu MZK, który pozwoliłby turystom skorzystać z wieczornej oferty kulturalnej miasta a także ułatwił powrót do domu pracownikom kawiarni czy restauracji. Udało się!

- Dobra wiadomość dla wszystkich chcących w weekend podziwiać uroki  Kazimierza po zmroku oraz pracujących do późna w Kazimierzu – czytamy na stronie kazimierskiego magistratu. – W odpowiedzi na starania Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym Miejski Zakład Komunikacji w Puławach na sezon letni (maj-sierpień) przywraca weekendowy kurs autobusu miejskiego nr 1 relacji Kazimierz - Puławy z godziny 22.56.

Jednak jak informują władze Miasteczka, Miejski Zakład Komunikacji w Puławach zastrzega, że prowadzić będzie badania popytu na dodatkowym kursie i w przypadku, gdy niewiele osób będzie korzystało z tego kursu, zostanie on wstrzymany.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Harry
  KONIECZNY jest autobus do LUBLINA do tej 22h..z hakiem...ostatni jest o 18--tej
  ktoś się zagapi czy zbyt mocno w browar się wczuje i mu NIC potem nie zostaje
  nie ma jak się dostać do Lublina--przydaloby się cos takiego(innymi slowy--poki czynne sa knajpki--autobus(czy autobusy)powinny być czynne)--a nie ta [wymoderowano] pustynia!!
 • Aborygen
  Dodatkowa "emka"- super, ale co z placem zabaw, przecież to brak owego to hańba dla miasta! Jak to się ma do polityki prorodzinnej?
  • Mama z Kazimierza
   o właśnie. rok szkolny za chwilę się kończy więc przedszkolaki w lato nie pochodzą na swój plac zabaw a co z resztą dzieci?
 • pijany znad Grodarza
  "Jednak jak informują władze Miasteczka, Miejski Zakład Komunikacji w Puławach zastrzega, że prowadzić będzie badania popytu na dodatkowym kursie i w przypadku, gdy niewiele osób będzie korzystało z tego kursu, zostanie on wstrzymany."

  hmm. Popyt. Będzie trudno, a i sprzatać trzeba bedzie, a i burdy na przystanku.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę