Dh Adam Kuś odszedł na wieczną służbę

Na wieczną służbę odszedł druh Adam Kuś z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kazimierzu Dolnym. Miał 45 lat.
Deszczem pożegnał Kazimierz druha Adama Kusia z kazimierskiej OSP, który zmarł po długiej chorobie w wieku 45 lat.
- Druh Adam był dobrym człowiekiem, zawsze pomocnym. Na przestrzeni wielu lat brał czynny udział w licznych akcjach ratowniczo - gaśniczych, pomógł wielu ludziom, przyczynił się do ratowania ludzkich istnień i dobytków, za co był odznaczany również medalami "Za Zasługi dla Pożarnictwa" oraz odznaką "Wzorowy Strażak" – czytamy na profilu OSP KSRG Kazimierz Dolny. – Adasia zapamiętamy zawsze uczynnego, pomocnego i uśmiechniętego tak, jak na zdjęciu. Ciężko nam pogodzić się z tą stratą, ciężko uwierzyć. Wierzymy, że tam gdzie teraz jesteś, jest Ci dobrze.
Druha Adama Kusia pochowano go przy dźwiękach strażackiej syreny w asyście pocztów sztandarowych ze wszystkich OSP w gminie.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę