Dh Adam Kuś odszedł na wieczną służbę

Na wieczną służbę odszedł druh Adam Kuś z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kazimierzu Dolnym. Miał 45 lat.
Deszczem pożegnał Kazimierz druha Adama Kusia z kazimierskiej OSP, który zmarł po długiej chorobie w wieku 45 lat.
- Druh Adam był dobrym człowiekiem, zawsze pomocnym. Na przestrzeni wielu lat brał czynny udział w licznych akcjach ratowniczo - gaśniczych, pomógł wielu ludziom, przyczynił się do ratowania ludzkich istnień i dobytków, za co był odznaczany również medalami "Za Zasługi dla Pożarnictwa" oraz odznaką "Wzorowy Strażak" – czytamy na profilu OSP KSRG Kazimierz Dolny. – Adasia zapamiętamy zawsze uczynnego, pomocnego i uśmiechniętego tak, jak na zdjęciu. Ciężko nam pogodzić się z tą stratą, ciężko uwierzyć. Wierzymy, że tam gdzie teraz jesteś, jest Ci dobrze.
Druha Adama Kusia pochowano go przy dźwiękach strażackiej syreny w asyście pocztów sztandarowych ze wszystkich OSP w gminie.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę