Czy Majka Jeżowska zaśpiewa w Kazimierzu?

Skomentuj (4)

Trwa głosowanie na najładniejszą laleczkę tegorocznej edycji akcji UNICEF na racz pomocy dzieciom „Wszystkie kolory świata”. Gminny Zespół Szkół walczy o główną nagrodę – koncert Majki Jeżowskiej. Czy wygra? Do tego potrzebuje Państwa głosów.

Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu już po raz kolejny bierze udział w akcji UNICEF „Wszystkie kolory świata”. Dzieci z pomocą rodziców przygotowały lalki, które następnie sprzedano na kiermaszu, a zebrane pieniądze przekazano na konto UNICEF na pomoc dzieciom z całego świata. W tym roku pomoc ta trafi do Angoli.

Spośród 33 lal wykonanych przez dzieci ze szkół podstawowych w Kazimierzu, Dąbrówce i Rzeczycy wybrano najładniejszą – której autorką jest Zosia Stefańska i jej mama. To na nią można głosować w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę projektu „Wszystkie kolory świata IV”.

Każdy może oddać łącznie jeden głos. Głosowanie trwa do 17 marca. Nagrodą za tytuł najbardziej oryginalnej laleczki będzie koncert Majki Jeżowskiej zorganizowany w szkole, do której chodzi autorka zabawki.

Czy Majka Jeżowska wystąpi w Kazimierzu? To zleży od naszych głosów.

Głosujmy! Laleczka jest naprawdę urocza.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę