Cyrk przyjechał! (konkurs)

Skomentuj (9)

Sztuka cyrkowa fascynuje od wieków. Przede wszystkim – najmłodszych. Staje się jak gdyby potwierdzeniem, że świat fantazji istnieje gdzieś za magiczną zasłoną i właśnie cyrk pozwala go dotknąć. Ten świat fantazji będzie na wyciagnięcie ręki także w Kazimierzu.

Na parkingu przy ulicy Nadrzecznej w namiocie cyrku Zalewski w najbliższy wtorek o godzinie 18.00 odbędzie się tylko jedno przedstawienie. Zobaczymy tresowane konie, wielbłądy, lisy, papugi, psy, a także pokazy napowietrzne, akrobatykę na krzesłach, wirujące talerze oraz laser man show. Centralnym punktem widowiska będą pokazy na motorach w kuli śmierci w wykonaniu trzyosobowej grupy „Diorios” z Brazylii.

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.


Bilety na widowisko w Kazimierzu:


Bilety w cenie 30 zł za osobę. Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci do lat 10) 100 zł. Dzieci do lat dwóch wchodzą za darmo. Bilety można zakupić przed spektaklem lub internetowo: http://biletyna.pl/event/Cyrk-Zalewski-Widowisko-2017-Namiot-Cyrku-Zalewski-Kazimierz-Dolny-e52803.html


Zapraszamy do udziału w konkursie.

Pytanie konkursowe:
Cyrk Zalewski odwołuje się do tradycji rodzinnych sprzed siedmiu pokoleń. Podaj nazwę tego cyrku i napisz, dlaczego chciałbyś uczestniczyć w kazimierskim widowisku.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem "Cyrk Zalewski – konkurs". Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 17 lipca do godziny 15.00. Dla autorów najciekawszych wypowiedzi mamy 3 bezpłatne wejściówki (jeden bilet = osoba dorosła plus dziecko do lat dziesięciu). Wyniki ogłosimy jeszcze tego samego dnia – w poniedziałek 17 lipca o godzinie 17.00.

 

Regulamin konkursu dostępny tutaj.


Powodzenia!

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (9)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę