Choinka lasem pachnąca (video)

zobacz więcej (9)

Na Barbórkę na kazimierskim Rynku stanęła dorodna choinka. W tym roku drzewko przyjechało z Parchatki. Jak co roku będzie ozdobą Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego i świąt. 

Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze blisko trzy tygodnie, a na kazimierskim Rynku już stoi choinka. Drzewko przed Kamienicami Przybyłów ustawili przy pomocy specjalistycznego sprzętu kazimierscy strażacy. Na gałęziach zawieszono światełka, a pod choinką ustawiono głoszącemu światu dobrą nowinę aniołka i czekające na świętego Mikołaja sanie.

Drzewko będzie centralnym punktem Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego i niewątpliwą ozdobą miasteczka w okresie świątecznym.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę