Charytatywnie dla Franka: piosenki Cohena

Skomentuj (3)

Piosenki Leonarda Cohena w interpretacji Janka Marczewskiego usłyszymy w najbliższą sobotę w Synagodze w koncercie „Charytatywnie dla Franka”.

Janek Marczewski student IV roku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, stypendysta Małopolskiej Fundacji Stypendialnej „Sapere Auso” za szczególne osiągnięcia artystyczne w roku 2015 i 2016 oraz stypendysta Rektora PWST dla najlepszych studentów za rok akademicki 2014/2015 wystąpi przed publicznością kazimierską w repertuarze Cohena.

Sztandarowe jego piosenki, takie jak "Dance me to the end of love" czy "Hallelujah", jak i te mniej znane, usłyszymy w Synagodze już w najbliższą sobotę podczas koncertu „Charytatywnie dla Franka”

Koncert zorganizowany z myślą o pomocy dla ciężko chorego Frania z Kazimierza.

Koncert „Charytatywnie dla Franka” w Synagodze przy ul. Lubelskiej 7 stycznia godz. 17.00. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Maciej P...
  Wstęp wolny...
 • pijany znad Grodarza
  koncert biletowany czy " Wstęp wolny" ?. Oczywiście rozumiem ,że celem jest pomoc finansowa dla Franka.
 • Saint Barths
  Great vocals Janek , do me a favor .When you will sing "Dance me to the end of Love " dedicate that song to the local girl in a "green dress"
  It will mean a lot to me , if you could do that ..
  Thank you ,

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę