Charytatywnie dla Franka: piosenki Cohena

Skomentuj (3)

Piosenki Leonarda Cohena w interpretacji Janka Marczewskiego usłyszymy w najbliższą sobotę w Synagodze w koncercie „Charytatywnie dla Franka”.

Janek Marczewski student IV roku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, stypendysta Małopolskiej Fundacji Stypendialnej „Sapere Auso” za szczególne osiągnięcia artystyczne w roku 2015 i 2016 oraz stypendysta Rektora PWST dla najlepszych studentów za rok akademicki 2014/2015 wystąpi przed publicznością kazimierską w repertuarze Cohena.

Sztandarowe jego piosenki, takie jak "Dance me to the end of love" czy "Hallelujah", jak i te mniej znane, usłyszymy w Synagodze już w najbliższą sobotę podczas koncertu „Charytatywnie dla Franka”

Koncert zorganizowany z myślą o pomocy dla ciężko chorego Frania z Kazimierza.

Koncert „Charytatywnie dla Franka” w Synagodze przy ul. Lubelskiej 7 stycznia godz. 17.00. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Maciej P...
  Wstęp wolny...
 • pijany znad Grodarza
  koncert biletowany czy " Wstęp wolny" ?. Oczywiście rozumiem ,że celem jest pomoc finansowa dla Franka.
 • Saint Barths
  Great vocals Janek , do me a favor .When you will sing "Dance me to the end of Love " dedicate that song to the local girl in a "green dress"
  It will mean a lot to me , if you could do that ..
  Thank you ,

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę