"Byłam cząstką miasta..." - finisaż wystawy

„Byłam cząstką miasta…” to dość oryginalna wystawa, której autorką jest Ewa Trafna. Prace artystki oglądać możemy w Galerii Klimaty w Mięćmierzu. Finisaż wystawy zaplanowano na najbliższą sobotę, 29 sierpnia.

Galeria Klimaty w Mięćmierzu przez całe lato gości różnorodnych twórców. Podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który odbył się na początku sierpnia w Kazimierzu Dolnym, otwarta została wystawa zatytułowana „Byłam cząstką miasta…”. Jej autorką jest Ewa Trafna.


- Wystawa jest pokłosiem stypendium rządu amerykańskiego, który zaprosił artystów z różnych krajów, żeby stworzyli artystyczne refleksje na temat upadłego miasta Detroit, niegdyś stolicy amerykańskiego i światowego przemysłu samochodowego – piszą organizatorzy.


Ewa Trafna będzie uczestniczyła osobiście w finisażu. Co ważne, będzie to ostatnie wydarzenie w sezonie wakacyjnym bieżącego roku. Start: godzina 16.00.

 

Skomentuj


Mapa

Apartamenty

Galeria KLIMATY w Mięćmierzu - Dom Pracy Twórczej


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę