"Byłam cząstką miasta..." - finisaż wystawy

„Byłam cząstką miasta…” to dość oryginalna wystawa, której autorką jest Ewa Trafna. Prace artystki oglądać możemy w Galerii Klimaty w Mięćmierzu. Finisaż wystawy zaplanowano na najbliższą sobotę, 29 sierpnia.

Galeria Klimaty w Mięćmierzu przez całe lato gości różnorodnych twórców. Podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który odbył się na początku sierpnia w Kazimierzu Dolnym, otwarta została wystawa zatytułowana „Byłam cząstką miasta…”. Jej autorką jest Ewa Trafna.


- Wystawa jest pokłosiem stypendium rządu amerykańskiego, który zaprosił artystów z różnych krajów, żeby stworzyli artystyczne refleksje na temat upadłego miasta Detroit, niegdyś stolicy amerykańskiego i światowego przemysłu samochodowego – piszą organizatorzy.


Ewa Trafna będzie uczestniczyła osobiście w finisażu. Co ważne, będzie to ostatnie wydarzenie w sezonie wakacyjnym bieżącego roku. Start: godzina 16.00.

 

Skomentuj


Mapa

Apartamenty

Galeria KLIMATY w Mięćmierzu - Dom Pracy Twórczej


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę