Zobacz projekt zmiany studium uwarunkowań

Skomentuj (30)

Burmistrz Kazimierza Dolnego Grzegorz Dunia informuje, że w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza przy ul. Nadwiślańskiej 9 w dniach od 6 kwietnia do 26 maja będzie wyłożony do wglądu projekt zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Kazimierz Dolny.

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA KAZIMIERZA DOLNEGO

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Kazimierz Dolny.

 

Na podstawie art. 11 pkt. 10 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 717 oraz z 2004 r. Nr 6, poz. 41) zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Kazimierz Dolny w dniach od 6 kwietnia do 26 maja 2011 roku w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym przy ul. Nadwiślańskiej 9 (świetlica w budynku administracyjnym) w godzinach:

 • od 12.00 do 17.00 w poniedziałki,
 • od 10.00 do 14.00 w dni od wtorku do piątku,

oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym www.kazimierz-dolny.pl .

 

Dyskusje publiczne nad przyjętymi w projekcie studium rozwiązaniami odbędą się o godz. 13.00 w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym przy ul. Nadwiślańskiej 9 (sala gimnastyczna) w dniach:

 • 23.05.2011 r. - obręby geodezyjne: Kazimierz Dolny, Góry, Wylągi;
 • 24.05.2011 r. - obręby geodezyjne: Męćmierz – Okale, Cholewianka, Dąbrówka, Jeziorszczyzna;
 • 25.05.2011 r. - obręby geodezyjne: Parchatka, Bochotnica, Zbędowice, Wierzchoniów;
 • 26.05.2011 r. - obręby geodezyjne: Witoszyn, Skowieszynek, Rzeczyca, Rzeczyca Kolonia.

 

Zgodnie z art. 11 pkt. 11 ustawy, osoby prawne i fizyczne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej mogą wnosić uwagi do projektu studium. Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Kazimierza Dolnego z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 czerwca 2011 roku.

 

Burmistrz Kazimierza Dolnego

Grzegorz Dunia

Skomentuj


Dodane komentarze (30)

 • marcin
  niestety mapa ma 80mb wielkosci
 • nika
  Wirualna/projekt jest na www.urząd miasta .kazimierz dolny.w aktualnościach, ale żeby otworzyć mapke trzeba czekać pół dnia a reszta wcale się nie otwiera bo pokazuje się napis że jest jakiś błąd.
 • wirtualna
  Szanowny Panie Burmistrzu ponownie proszę o wypełnienie obowiązku informacyjnego i spowodowanie by studium jako informacja publiczna znalazła się i była dostępna na stronie BIP Urzędu. Pozdrawiam wirtualnie.
 • nika
  Ja takze apeluje , wczorej jedną mapke otwierałam pół dnia , a i tak do końca się nie otworzyła nie mówiąc już o reszcie ciągle się pojawia napis że link ma jakieś błędy , może by ktoś w urzędzie sprawdził jak strona z projektem studium działa!!!!
 • kazimierzanin
  Dołączam się do prośby "wirtualnej warszawianki", dzisiaj jest 7 kwietnia a link można o kant d...y walnąć. Prima Aprilis był kilka dni temu...
 • wirtualna warszawianka
  Uprzejmie proszę o wyjaśnienie dlaczego wbrew ogłoszeniu Pana Burmistrza na stronie przez niego wskazanej www.kazimierz-Dolny.pl w zakładce aktualności nie otwiera się studium? Czy to jakieś trudnosci techniczne czy zaniedbanie? Proszę o informację w imieniu ludu, który chciałby się zapoznać ze studium wirtualnie. Dziękuję.
 • nika
  edek nie zaprzecze masz tu racje , ale na szczęście są jeszcze sprawiedliwi radni,którzy nie myślą tylko o sobie ,wejdż na blog pana JANUSZA KOWALSKIEGO i zobacz jakie pan Rafał Suszek napisał pismo do pana burmistrza,ta cała zmiana studium była nie wporządku wobec mieszkańców i mam nadzieje że się to wyjaśni na szczęście nie sam burmistrz decyduje.
 • edek
  Nika przestań być naiwna a kto jak nie Pan Dunia podejmował decyzje .
  Zaufali mu to teraz mają , owszem stawia dobro Kazimierzaków na pierwszym miejscu a przed wszystkim swoje dobro jako głównego Kazimierzaka.
  Ugrał sowje w planie a teraz lud ma chwile na decyzje a zegar bije wstyd i kompromitacja
 • nika
  kolo mieszkańcy wybrali pana Dunie bo mu zaufali, bo jest Kazimierzakiem dlatego wszyscy myśleliśmy że na pierwszym miejscu będzie stawiał mieszkańców i dobro miasteczka.Spoko decyzja o zmianie studium nie byla za kadencji Duni , ale skoro ludzie zostali wprowadzeni w błąd z terminem wniosków to jako obecny burmistrz możeto zmienić , żeby nie tylko inwestorzy mogli się cieszyć naszym miasteczkiem.
 • rolnik
  kolo a gdzie ja napisałem że Dunia prowadzi nieczyste interesy? Czytaj uważnie i ze zrozumieniem, najlepiej kilka razy i dopiero wtedy komentuj
 • pijany znad Grodarza
  kolo. Jeżeli napiszesz: " mówią, że Dunia jest moim ojcem tj ojcem 'kolo" to pierwszy napiszę, że SĄ OSZCZERCAMI. Jednym słowem. Burmistrz, chcąc Nim być. ZOBOWIąZAŁ SIĘ./ te nieszczęsne 1000 zł ubezwłasnowołniły Go./
 • kolo
  -rolnik-
  Jeśli twierdzisz i masz dowody że Dunia łamie prawo i prowadzi nieczyste interesy , to sprawa jest prosta!!!
  Złóż zawiadomienie do Prokuratury lub do CBA i po Duni!!!
 • kolo
  Za ubiegłoroczną powódź ponosi odpowiedzialność Dunia !
  Za brak pogody Dunia! Za pożary Dunia! Za brak utargu Dunia !
  Że na Rynku herbata kosztuje 8 zł to wina Duni ! Noclegi tak jak na Lazurowym Wybrzeżu to oczywiście wina Duni ! Że niema co zjeść i gdzie to oczywiście wina Duni ! Że knajpy podają starą padlinę że po zjedzeniu rozrywa trzy litery to wina Duni !
  To dlaczego ta "mądrzejsza" część mieszkańców wybrała Dunię ??? A może on był z nadania, ale przez KOGO ??? Przecież w Kazimierzu są tylko prawi, zgodni i nie pazerni mieszkańcy.
 • rolnik
  kolo a czy Ty myślisz, że przekręty w postaci 3 krotnego przesuwania terminu składania wniosków do studium należy tolerować? jak również tolerowac fakt wprowadzania w błąd mieszkańców przez urzędników co do terminu składania wniosków?
  jak również zapisy co do budowy gigantycznych hoteli?
  Studium ma być dla wszystkich mieszkańców a nie jedynie dla wybrańców!!!
 • kolo
  Ponownie przypominam mój stały wpis: NIEWARTO NIC ROBIĆ DLA KAZIMIERZA I DAWAĆ , ZARAZ ŁYKI KAZIMIERSKIE SKACZĄ DO GARDŁA !!!
  W Kazimierzu jest wielu wspaniałych i mądrych ludzi dlaczego oni milczą, tylko słychać ujadanie Łyków !!!
 • RADCA
  A O CZYM TU MOWA ?

  USTAWA NIE PRZEWIDUJE ROBIENIA
  "wyłożeniau do publicznego wglądu projektu zmiany studium"
  USTAWA MóWI JEDYNIE o DWOCH RODZAJACH ZMIAN

  " 10) ogłasza w sposób określony w pkt 1, o wyłożeniu projektu studium do publicznego wglądu"
  USTAWA ZNA Jedynie ZMIANY STUDIUM "wynikające z rozmieszczenia inwestycji celu publicznego"
  9) zmiany wynikające z uzyskanych opinii i dokonanych uzgodnień;

  art 12 "wojewoda, po podjęciu czynności zmierzających do uzgodnienia terminu realizacji tych inwestycji i warunków wprowadzenia tych inwestycji do studium, wzywa radę gminy do uchwalenia studium lub jego zmiany w wyznaczonym terminie." "zmiany studium wynikające z rozmieszczenia inwestycji celu publicznego o znaczeniu ponadlokalnym "

  TA ZAMOWIONA KSIAZKA TO "PROJEKT STUDIUM" a nie "ZMIANA STUDIUM" . Zmiany może będą ale potem. !!!!!!!!!!!!!!!

  Poza tym na tym etapie nie opracowowyje sie wcale "NOWYCH TRENOW INWESTYCYJNYCH".
  WIęC NIE WIEM po co pracownia się tak męczyła.

  POZA TYM USTAWA NIE ZNA POJęCIA "NOWE TERENY INWESTYCYJNE", nie przewiduje sporządzania tego typu sprecyzowanych planów, a już na pewno nie na tym etapie ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  NATOMIAST BRAK JEST W STUDIUM TEGO CO PRZEWIDUJE USTAWA !!!!!!!!!!!!!

  "2. W studium określa się w szczególności:
  2) kierunki i wskaźniki dotyczące zagospodarowania oraz użytkowania terenów, w tym tereny wyłączone spod zabudowy;"

  TAKIE "PRZYGOTOWANIE STUDIUM" TO JEST ABSOLUTNE MARNOTRAWSTWO!!!!!!!!!!
 • krecio
  WSPANIAŁE STUDIUM
  ZROBIONE W OPTYMALNYM TERMINIE
  POZDROWIENIA DLA MODERATORA-KASOWNIKA
  k
 • mieszkanka
  olek- właśnie tak jest jak piszesz sa byli radni co sobie załatwili i reszta czyli my petenci,a tamtych broni dwór burmistrza Grzegorza,który steruje wszystkim,tle tylko ,że sytuacja wymaka sie im spod kontroli.A Studium będzie po stronie ludzi.
 • olek
  Są równi i równiejsi ,są byli radni co już załatwili i reszta petentów niewdzięcznych i upierdliwych.
 • Karol
  I tak żle i tak niedobrze. Jak ze wszystkim tutaj.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę