Boże Narodzenie 2019. Przyjedź do Kazimierza Dolnego

Świąteczne wyjazdy cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli i ty szukasz miejsca, w którym spędzisz Boże Narodzenie, zobacz, co przygotowali właściciele kazimierskich obiektów noclegowych.

Na tradycyjny świąteczny pobyt w terminie 24 – 26 grudnia zaprasza Austeria Kazimierska. W cenie pakietu znalazły się noclegi w wygodnych pokojach oraz wyżywienie. W dniu przyjazdu goście wezmą udział w tradycyjnej wigilii, a na kolejny dzień zaplanowany jest uroczysty bożonarodzeniowy obiad.

Pakiet na Święta Bożego Narodzenie znajdziemy również w ofercie Domu Dziennikarza. Obejmuje on pobyt od 24 do 26 grudnia z dwoma noclegami, uroczystą kolacją wigilijną oraz śniadaniami i obiadokolacją w Boże Narodzenie i drugi dzień świąt.

Dom Szkoleniowo-Rekreacyjny www.KWASKOWA.pl
zaprasza na „inne” święta i oferuje przystępny pakiet pobytowy na każdą kieszeń w terminie od 23 do 26 grudnia. Na gości czekać będą uroczyste świąteczne śniadania, ognisko z kiełbaskami i wieczory przy kominku. Pobyt uatrakcyjni zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem oraz kulig (jeśli zabraknie śniegu, sanie zostaną zastąpione bryczką).

Na gości Wiatrakowa jak co roku czekać będzie świąteczny nastrój, rodzinna atmosfera, zapach żywej choinki i pierników oraz dobra domowa kuchnia. Nie obędzie się bez degustacji miejscowych specjałów, ubierania choinki, wigilijnej kolacji, po której dzieci spotkają się z Mikołajem. Bożonarodzeniowa oferta Wiatrakowa obowiązuje od 23 do 26 grudnia.

Osoby, które szukają spokojnego miejsca, gdzie można świętować z rodziną i przyjaciółmi, na pewno zainteresują się ofertą domów do wynajęcia w urokliwym Skowieszynku. Na gości czeka 100-letnia chałupa z klimatycznym piecem chlebowym oraz dom z kominkiem. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą cieszyć obecnością najbliższych, unikając przy tym przedświątecznej gonitwy i gorączki.

Villa Prezydent to przemiłe miejsce w Uściążu, gdzie panuje rodzinna atmosfera, a na świątecznych gości czeka domowa kuchnia. Bożonarodzeniowa oferta obowiązuje od 24 do 26 grudnia i obejmuje świąteczną kolację wigilijną ze wspólnym śpiewaniem kolęd, a w kolejnych dniach również śniadania i obiadokolacje. W Boże Narodzenie gospodarze zorganizują przejażdżkę po okolicznych wąwozach i lasach. To nie koniec niespodzianek – nocleg z 26 na 27 grudnia oraz śniadanie są gratis!

Świętowanie Bożego Narodzenia w Willi Monika trwa od 24 do 27 grudnia. W tym czasie cały dom wypełniony będzie zapachami ciast i innych świątecznych przysmaków. Goście zjedzą wspólną kolację wigilijną, a w Boże Narodzenie wezmą udział w przejażdżce saniami lub bryczką po Kazimierzu i okolicach miasta. A to tylko część z zaplanowanych w Willi Monika atrakcji.

Oferta świąteczna Rajchertówki obejmuje pobyt trwający przynajmniej trzy doby. W skład pakietu wchodzą noclegi wraz z wyżywieniem – również wigilijną wieczerzą. Stoły Rajchertówki będą się uginać od najsmaczniejszych polskich dań i słodkich niespodzianek. Zgodnie z tradycją zostanie ubrana również choinka, do czego zostaną zaproszeni wszyscy goście!

Pakiet świąteczny Pensjonatu Kazimierskiego obowiązuje w dniach 24-26 grudnia. Wypoczynek w tym miejscu to ucieczka od zgiełku codzienności i szansa na spędzenie wyjątkowych chwil z bliskimi. Nie zabraknie tradycyjnej wigilii oraz choinki, pod którą będą leżeć prezenty. Do tego wszystkiego czekać będą stoły ze słodkościami oraz świąteczne, uroczyste posiłki…

UWAGA!
Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w dziale Wigilia, Boże Narodzenie 2019. W treści newsa opisano najciekawsze świąteczne oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę