Biznes w turystyce - bezpłatna konferencja w Kazimierzu Dolnym

Konferencja „Biznes w turystyce” dedykowana jest branży turystycznej – w szczególności właścicielom obiektów noclegowych. To jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.

Konferencja Biznes w Turystyce odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2019 r. od godziny 10:00 w Kaziemierzu Dolnym (w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza, ul. Nadwiślańska 9)

Uczestnicy wydarzenia otrzymają dużą dawkę skondensowanej wiedzy, przedstawiającej najważniejsze zagadnienia w branży turystycznej. Będą to konkretne wskazówki dla managerów oraz właścicieli obiektów noclegowych, których udzielą osoby mające fachową wiedzę z zakresu prowadzenia i promocji obiektów noclegowych. Konferencja zakończy się częścią warsztatową, podczas której nowo nabyte wiadomości będzie można zastosować w praktyce.

 

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?
  • Skondensowana wiedza przedstawiająca najważniejsze zagadnienia w branży turystycznej do zastosowania zaraz po konferencji.
  • 100% praktyki - Praktyczne warsztaty i prezentacje oparte na doświadczeniu ekspertów.Eksperci to praktycy, którzy na co dzień spotykają się z podobnymi problemami w prowadzeniu biznesu w branży turystycznej. Na konferencji pokażą, w jaki sposób sobie z nimi radzić.
  • Konkretne wskazówki dla managerów i właścicieli obiektów noclegowych od osób, które podzielą się fachową wiedzą z zakresu prowadzenia i promocji obiektów noclegowych.
  • Doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i bezpośredniej rozmowy z osobami z branży i przedstawicielami portalu Nocowanie.pl i kazimierzdolny.pl. Takie znajomości zawsze procentują!Jeżeli jesteś:

  • właścicielem obiektu noclegowego,
  • dyrektorem lub menedżerem obiektu noclegowego
  • osobą zajmującą się marketingiem i/lub sprzedażą w obiekcie noclegowym


Konferencja Biznes w Turystyce jest właśnie dla Ciebie!Wydarzenie „Biznes w turystyce” jest
bezpłatne dla klientów Portalu Nocowanie.pl oraz kazimierzdolny.pl

 

Program Konferencji - 15 kwietnia 2019

9:30 Rejestracja uczestników
10:00 Istotne elementy oferty noclegowej - Marek Skowron
10:30 Skuteczna komunikacja z gośćmi - Kamila Miciuła
11:00 Elastyczne sposoby promowania noclegów - Sławomir Kozik
11:30 Wynajem krótkoterminowy - zmiany w prawie - Kamil Ruciński
12:00 Q&A
13:00 Warsztaty - możliwości reklamowe w turystyce

 

 

Program wydarzenia i rejestracja dostępne również TUTAJ.

 

 

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2021 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę