Biznes w turystyce - bezpłatna konferencja w Kazimierzu Dolnym

Konferencja „Biznes w turystyce” dedykowana jest branży turystycznej – w szczególności właścicielom obiektów noclegowych. To jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.

Konferencja Biznes w Turystyce odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2019 r. od godziny 10:00 w Kaziemierzu Dolnym (w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza, ul. Nadwiślańska 9)

Uczestnicy wydarzenia otrzymają dużą dawkę skondensowanej wiedzy, przedstawiającej najważniejsze zagadnienia w branży turystycznej. Będą to konkretne wskazówki dla managerów oraz właścicieli obiektów noclegowych, których udzielą osoby mające fachową wiedzę z zakresu prowadzenia i promocji obiektów noclegowych. Konferencja zakończy się częścią warsztatową, podczas której nowo nabyte wiadomości będzie można zastosować w praktyce.

 

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?
  • Skondensowana wiedza przedstawiająca najważniejsze zagadnienia w branży turystycznej do zastosowania zaraz po konferencji.
  • 100% praktyki - Praktyczne warsztaty i prezentacje oparte na doświadczeniu ekspertów.Eksperci to praktycy, którzy na co dzień spotykają się z podobnymi problemami w prowadzeniu biznesu w branży turystycznej. Na konferencji pokażą, w jaki sposób sobie z nimi radzić.
  • Konkretne wskazówki dla managerów i właścicieli obiektów noclegowych od osób, które podzielą się fachową wiedzą z zakresu prowadzenia i promocji obiektów noclegowych.
  • Doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i bezpośredniej rozmowy z osobami z branży i przedstawicielami portalu Nocowanie.pl i kazimierzdolny.pl. Takie znajomości zawsze procentują!Jeżeli jesteś:

  • właścicielem obiektu noclegowego,
  • dyrektorem lub menedżerem obiektu noclegowego
  • osobą zajmującą się marketingiem i/lub sprzedażą w obiekcie noclegowym


Konferencja Biznes w Turystyce jest właśnie dla Ciebie!Wydarzenie „Biznes w turystyce” jest
bezpłatne dla klientów Portalu Nocowanie.pl oraz kazimierzdolny.pl

 

Program Konferencji - 15 kwietnia 2019

9:30 Rejestracja uczestników
10:00 Istotne elementy oferty noclegowej - Marek Skowron
10:30 Skuteczna komunikacja z gośćmi - Kamila Miciuła
11:00 Elastyczne sposoby promowania noclegów - Sławomir Kozik
11:30 Wynajem krótkoterminowy - zmiany w prawie - Kamil Ruciński
12:00 Q&A
13:00 Warsztaty - możliwości reklamowe w turystyce

 

 

Program wydarzenia i rejestracja dostępne również TUTAJ.

 

 

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę