Bilety na Dwa Brzegi w e-sklepie

Bilety na Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" są już w sprzedaży! Ceny w porównaniu z poprzednią edycją nie uległy zmianie.

Zapraszamy do festiwalowego e-sklepu, gdzie ceny są o 10 procent niższe w stosunku do tych, które będą obowiązywać w kasach festiwalowych. Na „wirtualnych" półkach znajdziecie Państwo dwa rodzaje karnetów obejmujących:

a)  bilety do Kina PGE:
- pakiet 10 wejść (135,00  PLN)
- pakiet 15 wejść (195,00 PLN)

b) bilety do Małego Kina
- pakiet pięciu wejść (40, 00 PLN)
- pakiet 10 wejść  (80, 00 PLN)

Wyboru konkretnych filmów będzie można dokonać bezpośrednio w kasach podczas Festiwalu (będą czynne już 30 lipca od godziny 12.00). Karnety nie obejmują projekcji otwarcia i zamknięcia Festiwalu. W tych przypadkach obowiązują osobne wejściówki, również dostępne w e-sklepie.

Przypominamy, że tegoroczną edycję, 31 lipca, zainauguruje premierowy pokaz laureata Oscara dla Najlepszego Filmu Nieanglojęzycznego - „Sekret jej oczu” w reżyserii Juana Jose Campanelli. Podczas wieczoru zamknięcia na DWÓCH BRZEGACH widzowie zobaczą polską premierę najnowszego komediodramatu Jana Hřebejka – „Czeski błąd”. Na premierowym pokazie w Kazimierzu Dolnym pojawią się Jan Hřebejk i producent filmu Rudolf Biermann – goście Festiwalu DWA BRZEGI.

Ideą, która przyświeca Festiwalowi DWA BRZEGI od czterech lat jest pokazywanie kina jako syntezy sztuk. Dla miłośników teatru festiwalowy e-sklep ma specjalną propozycję. Zapraszamy na monodram Jerzego Stuhra „Kontrabasista” (6 sierpnia).

Sprzedaż w e-sklepie prowadzona będzie do 25 lipca lub do momentu wyczerpania limitów. Proszę pamiętać o konieczności zapoznania się z regulaminem e-sklepu. Szczegółowe informacje i cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Bilety na poszczególne seanse będzie można kupić również bezpośrednio w kasach już w Kazimierzu podczas Festiwalu (Kino PGE - 14, 00 PLN, Małe Kino - 9,00 PLN). Ich ceny nie zmieniły się w porównaniu z poprzednią edycją.


Źródło: Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę