Biblioteka zaprasza w czasie pandemii

Już od dziś czynna jest biblioteka publiczna na Lubelskiej. Książki najlepiej zamawiać przez telefon lub mailem.
Już od dziś można zwracać i wypożyczać książki w bibliotece miejskiej.
Zachęcamy, by czytelnicy umawiali się telefonicznie bądź mailowo na konkretną godzinę – mówi kierownik Biblioteki Publicznej KOKPiT Anna Piłat.
Wybrany tytuł najlepiej wcześniej zamówić przez telefon 81 8810 305, mail bibliotekakazimierz@poczta.onet.pl lub system biblioteczny http://opac.bib.pulawy.powiat.pl/, ponieważ nie będzie wolnego dostępu do półek. Ustalając wcześniej godzinę odbioru, unikniemy zbędnego czekania na dworze, bowiem biblioteka wprawdzie będzie czynna, ale do wnętrza nie wejdziemy – jedynie pojedynczo do przedsionka, by wymienić książki przez okienko.
Nie będzie też możliwości korzystania Internetu i ksero. Nadal pozostaje zawieszona działalność kulturalno – edukacyjna. Dla bezpieczeństwa zwracane książki poddawane będą 7 - dniowej kwarantannie i dopiero po tym czasie będą ponownie udostępniane czytelnikom.
Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:15- 16:30.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę