Biblioteka zaprasza w czasie pandemii

Już od dziś czynna jest biblioteka publiczna na Lubelskiej. Książki najlepiej zamawiać przez telefon lub mailem.
Już od dziś można zwracać i wypożyczać książki w bibliotece miejskiej.
Zachęcamy, by czytelnicy umawiali się telefonicznie bądź mailowo na konkretną godzinę – mówi kierownik Biblioteki Publicznej KOKPiT Anna Piłat.
Wybrany tytuł najlepiej wcześniej zamówić przez telefon 81 8810 305, mail bibliotekakazimierz@poczta.onet.pl lub system biblioteczny http://opac.bib.pulawy.powiat.pl/, ponieważ nie będzie wolnego dostępu do półek. Ustalając wcześniej godzinę odbioru, unikniemy zbędnego czekania na dworze, bowiem biblioteka wprawdzie będzie czynna, ale do wnętrza nie wejdziemy – jedynie pojedynczo do przedsionka, by wymienić książki przez okienko.
Nie będzie też możliwości korzystania Internetu i ksero. Nadal pozostaje zawieszona działalność kulturalno – edukacyjna. Dla bezpieczeństwa zwracane książki poddawane będą 7 - dniowej kwarantannie i dopiero po tym czasie będą ponownie udostępniane czytelnikom.
Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:15- 16:30.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę