Biblioteka zaprasza w czasie pandemii

Już od dziś czynna jest biblioteka publiczna na Lubelskiej. Książki najlepiej zamawiać przez telefon lub mailem.
Już od dziś można zwracać i wypożyczać książki w bibliotece miejskiej.
Zachęcamy, by czytelnicy umawiali się telefonicznie bądź mailowo na konkretną godzinę – mówi kierownik Biblioteki Publicznej KOKPiT Anna Piłat.
Wybrany tytuł najlepiej wcześniej zamówić przez telefon 81 8810 305, mail bibliotekakazimierz@poczta.onet.pl lub system biblioteczny http://opac.bib.pulawy.powiat.pl/, ponieważ nie będzie wolnego dostępu do półek. Ustalając wcześniej godzinę odbioru, unikniemy zbędnego czekania na dworze, bowiem biblioteka wprawdzie będzie czynna, ale do wnętrza nie wejdziemy – jedynie pojedynczo do przedsionka, by wymienić książki przez okienko.
Nie będzie też możliwości korzystania Internetu i ksero. Nadal pozostaje zawieszona działalność kulturalno – edukacyjna. Dla bezpieczeństwa zwracane książki poddawane będą 7 - dniowej kwarantannie i dopiero po tym czasie będą ponownie udostępniane czytelnikom.
Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:15- 16:30.

Skomentuj


Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę