Bezpłatne badania mammograficzne

Skomentuj (7)

Już w najbliższą środę 1 października w Kazimierzu Dolnym będzie można wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Nie czekaj, zarejestruj się już dziś!

Jeśli jesteś kobietą w wieku 50 – 69 lat, możesz skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. W najbliższych dniach w powiecie puławskim będzie można wykonać darmową mammografię. W Kazimierzu Dolnym badania będą prowadzone 1 października przy Przychodni Zdrowie na ulicy Lubelskiej 32/34.

Warto wiedzieć, że na to specjalistyczne badanie niepotrzebne jest skierowanie lekarskie. Mammografia jest bezpłatna, refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Programem objęte są kobiety w tej grupie wiekowej, która szczególnie jest narażona na zachorowanie na raka piersi.

Nie zastanawiaj się. Zarezerwuj wolny czas i zadbaj o swoje zdrowie. To nic nie kosztuje. A jeśli nie chcesz czekać w kolejce, zarejestruj się pod nr tel. 586 662 444.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Fachowiec
  @Doktor Judym, wygląda na to, że deprecjonujesz... "mężczyzn"fachowców!
 • Zorientowany
  Realizatorami programu są ośrodki, które co roku przechodzą wnikliwą kontrolę audytu klinicznego wykonywanych badań oraz posiadanego sprzętu.Wiek aparatu nie jest parametrem podstawowym, ale pożądane wyniki pracy sprzętu.Ludzie pracujący przy realizacji to prawdziwi fachowcy po specjalistycznych kursach i uprawnieniach, i nie chodzi tylko i wyłącznie o lekarzy ale również o elektroradiologów.
  Zamysłem programów przesiewowych jest nakłonienie pacjentek do korzystania z ośrodków funkcjonujących na danym terenie, zaś mammobusy docelowo miały obsługiwać tereny wiejskie, gdzie dostępność jest utrudniona.Ale jak to bywa w Polsce, właściciele mammobusów(duże firmy z kapitałem nie koniecznie polskim)"pchają" się do miast, gdzie łatwiej zdobyć pacjenta
 • Hanka
  Zgadzam się zpijanym. Walka o pacjenta jest bezwzględna,tylko ten pacjent chce być należycie przebadany dobrym sprzętem.Znam przypadek gdy badanie w mammobusie nie wykazało nic,a chwilę potem był problem.Tu liczy się ilość a nie jakość.
 • pijany znad Grodarza
  Doktorze Judym
  "
  Warszawa. Państwowa Inspekcja Sanitarna skontrolowała blisko połowę mammografów używanych do badań finansowanych przez NFZ.

  Wyniki kontroli są zatrważające! Do ponad połowy urządzeń kontrolerzy mają jakieś zarzuty. M.in. to, że nie zawsze przechodzą przeglądy techniczne i że są przestarzałe. Średni wiek mammografu w Polsce to 8 lat."
 • dr Judym
  Dziwne, jak dobrze poinformowani na temat badań dla kobiet są niektórzy męszczyźni.
  ODR Puławy, czyli kto jest fachowcem a kto nim nie jest.
  Walka o pacjenta nie powinna polegać na deprecjonowaniu innych podmiotów.
 • Fachowiec
  Mammografię bezpłatną można wykonać bez problemów w dwóch ośrodkach w Puławach:
  -ODR Puławy
  -Internus
  Wyniki są już na drogi dzień, ze zdjęciami w przeciwieństwie do mammobusów.
  Lepiej zaufać własnym podmiotom niż przyjezdnym ze świata
 • Fachowiec
  Walka o pacjenta sięga drzwi wejściowych do domostw..Niestety frekwencja jest mizerna, podobnie jak poziom badań.W medycynie masowość nigdy nie równa się jakość

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę