Bester Quartet - wyniki konkursu

Skomentuj (1)

Już w czwartek 20 sierpnia o godz. 21.00 na kazimierskim Zamku muzyczny finał Pardes Festival. Gwiazdą wieczoru będzie krakowski zespół Bester Quartet. Zaproszenia na koncert wygrali… ale o tym – poniżej.

Zadanie konkursowe, w którym nagrodę – 3 podwójne zaproszenia na muzyczny finał Pardes Festival ufundował organizator festiwalu – Fundacja Spichlerz Kultury brzmiało:

Na zamówienie jakiego festiwalu muzycznego Bester Quartet nagrał płytę z utworami żydowskiego poety i kompozytora przedwojennego Krakowa  Mordechaja Gebirtiga? Prosimy także o podanie nazwy tego projektu muzycznego.

Zespół nagrał płytę na zamówienie III edycji festiwalu: Nowa Muzyka Żydowska w Warszawie w ramach projektu Gebirtig. To oczywiście poprawna odpowiedź, której udzielili:

Iwona Kusz
Łukasz Bogusz
Dariusz Makowski


Zwycięzcom gratulujemy. Zaproszenia do odebrania w Centrum Informacji Turystycznej ul. Rynek 15.

20 sierpnia godz. 21.00 muzyczny finał Pardes Festival – koncert Bester Quartet na Zamku w Kazimierzu Dolnym.

Bilet 20 zł, sprzedaż: Centrum Informacji Turystycznej (9: 00-17: 00), ul. Rynek 15, tel. 81 88 10 709, czynne: poniedziałek – niedziela.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • kazimierzok
    Byłem na koncercie grupy Bester Quartet - boski, naprawdę muzyka na najwyższym poziomie. Poza tym każdy z artystów był genialny ! Zestaw instrumentów tego kwartetu także oryginalny i ciekawy w swoim rodzaju. Uczta dla duszy ! szczególnie podobał mi się akordeonista i jego wykonania tak trudnych dla tego instrumentu utworów i perkusista. Więcej takich artystów w Kazimierzu proszę !!!!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę